• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-2986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ارائه آموزش‌های مهارتی به بیماران مزمن اعصاب و روان در زنجان


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا (س) زنجان گفت: طبق تفاهم‌نامه با بهزیستی و در راستای همکاری با مرکز حمایت از بیماران خاص، آموزش‌های مهارتی به بیماران مزمن اعصاب و روان در زنجان ارائه می‌شود.

 

مریم قدرتیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در راستای فعالیت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا و مرکز حمایت از بیماران خاص با هدف گسترش فرهنگ مهارت‌آموزی و گستشرش همکاری‌ها، نشستی با مدیرعامل موسسه حمایت از بیماران مزمن اعصاب و روان زنجان که تحت نظر بهزیستی استان فعالیت دارد، برگزار شد.

 

وی افزود: در این جسله و در راستای تفاهم‌نامه با بهزیستی، دوره‌های آموزشی مورد درخواست این موسسه در زمینه‌های گلیم‌بافی، نقطه‌کوبی، معرق و کاشی مطرح شد و با توجه به آماده بودن کارگاه گلیم‌بافی زمینه اعزام مربی مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

 

قدرتیان تصریح کرد: زمینه‌های همکاری برای طرفین می‌تواند علاوه بر اجرای دوره‌های آموزشی مختلف، فراتر برود و مواردی همچون معرفی ظرفیت‌های آموزشی مراکز به بیماران و خانواده آنان و بازدید آنان از کارگاه‌های آموزشی، فراهم کردن زمینه حضور و ارائه دستاوردهای مهارت آموختگان موسسه در نمایشگاه‌ها و بازارچه‌های مشترک مختلف، مشاوره و هدایت شغلی و آموزشی و فروش محصولات را شامل شود.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهراء زنجان گفت: این مرکز از سال 80 فعالیت خود را آغاز کرده و در 4 خوشه خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاورزی دوره‌های آموزشی مهارتی را به علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

 

قدرتیان خاطرنشان کرد: دوره‌های مهارتی در 14 کارگاه ثابت و همچنین توسط تیم‌های سیار شهری و روستایی برای متقاضیان ارائه می‌شود که با توجه به امکانات موجود و در قالب تفاهم‌نامه‌های صورت گرفته دوره‌های آموزشی برای اقشار مختلف از جمله کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست، انجمن‌های دانش‌آموزی، طلاب، کانون بازنشستگان، بسیج‌ سازندگی و آموزش و پرورش استثنایی برگزار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: