• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-2785-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور خبر داد:

وجود سه‌هزار سالن ورزشی بسیج در کشور


رئیس سازمان ورزش بسیج کشور گفت: از اول انقلاب تا سال 90 مجموع 267 سالن ورزشی برای بسیج ساخته شده است که این تعداد در عرض پنج سال به سه‌هزار سالن ورزشی افزایش یافت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار کاظم یزدانی در حاشیه افتتاح نهمین المپیاد پایگاه‌های استعدادیابی بسیج کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه ورزش همگانی و فعالیت‌های مهم در این حوزه مستلزم برنامه‌ریزی اصولی است و باید چشم‌انداز خوبی برای آن ترسیم کنیم و در این راستا لازم است تا نگاه مثبت و خوبی وجود داشته باشد و در کنار آن زیرساخت‌ها و امکانات لازم نیز در نظر گرفته شود.

 

وی افزود: از اول انقلاب تا سال 90 مجموع 267 سالن برای بسیج ساخته شده است که این تعداد در عرض پنج سال به سه‌هزار سالن ورزشی افزایش یافت.

 

یزدانی تصریح کرد: تربیت نیروی انسانی متخصص یکی از مهم‌ترین برنامه‌های در راستای بسیج ورزش کشور محسوب می‌شود که در همین راستا 17 هزار بسیجی در رشته‌های مختلفی تربیت شده‌اند که شامل رشته‌های اولویت‌دار بسیج می‌شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین فعالیت پایگاه‌های استعدادیابی در بخش قهرمان‌پروری است که لازم است در این زمینه به بحث زیرساخت نیز توجه داشت که این در جای خود یک فرآیند سختی است که در پیش‌ روی خود داریم که نتیجه آن رسیدن 270 نفر ورزشکار بسیجی از این پایگاه‌های استعدادیابی به مرحله قهرمانی است.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: در کشور باید به ورزش پایه و ورزش قهرمانی توجه زیادی شود که در همین راستا همه مراحل شناسایی و استعدادیابی ورزش بسیج به صورت رایگان انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: