• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-2985-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای توسعه استان


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی با دانشگاه‌های استان تاکید کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی استان زنجان باید به صورت مداوم از پتانسیل‌ها و توانمندی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در حوزه‌های مختلف در جهت توسعه استان و کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سیدبیوک موسوی در سومین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان زنجان اظهار کرد: باید شرایطی را در جامعه فراهم کرد که دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به صورت مستمر همواره در کنار دستگاه‌های اجرایی باشند، تا بتوان از ایده‌ها و دانش آنان بهره‌مند شد.

 

وی ادامه داد: متاسفانه دستگاه‌های اجرایی در برخی بخش‌ها فاصله معناداری با حوزه دانشگاهی پیدا می‌یابند و مشکلاتی را به وجود می‌آورند که ضروری است با استفاده از ظرفیت و توان یکدیگر، شرایط مطلوبی را در جامعه فراهم کنند.

 

موسوی در ادامه به راه‌اندازی و توسعه مراکز رشد و شتاب‌دهی به کسب و کار و کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح استان زنجان اشاره کرد و افزود: باید همه دستگاه‌های فرهنگی با تعامل و هم‌فکری و به دور از موازی‌کاری، از توانمندی‌های صاحب‌نظران و کارشناسان بهره‌مند شوند و برنامه مناسبی برای اجرای فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف داشته باشند.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که از سوی دستگاه‌های اجرایی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی ارائه می‌شود باید به صورت جمعی و گروهی باشد.

 

وی، استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد، صدا و سیما و رسانه‌های استان را در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با استفاده از معیارهای مناسب و تاثیرگذار می‌توان شرایط مطلوب‌تری را برای آینده استان فراهم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: