• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-4787-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

نتایج دومین جشنواره استانی فیلم و عکس «ارزش»


هیئت داوران دومین جشنواره استانی فیلم و عکس ارزش، عصر دیروز در اختتامیه این جشنواره نفرات برتر بخش‌های مختلف را معرفی کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اختتامیه این جشنواره به مناسبت روز ملی سینما در سالن سینما بهمن زنجان برگزار و نتایج آن اعلام شد.

 

بر همین اساس، در بخش تک‌عکس، شهرام نجفی با کسب رتبه اول موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ٥٠٠ هزار تومان وجه نقد شد، محمد سلیمی و رسول بیات نیز به صورت مشترک رتبه دوم را کسب کرده و لوح تقدیر و مبلغ ٣٠٠ هزار تومان هدیه دریافت کردند. رتبه سوم نیز مشترکا به رضا سلجوقی و محمد جوزی رسید تا لوح تقدیر و مبلغ ٢٠٠ هزار تومان وجه نقد این بخش را از آن خود کنند. هیئت داوران در این بخش چهار شایسته تقدیر نیز معرفی کرد، مریم عزیزی، فرناز ساریخانی، محمد جوزی و مسعود تاران، در این بخش موفق به دریافت لوح شایسته تقدیر و مبلغ ١٠٠ هزار تومان هدیه شدند.

 

در بخش مجموعه عکس، هیئت داوران شهرام نجفی را به عنوان شایسته تقدیر این بخش معرفی کرده و لوح تقدیر و مبلغ ١٠٠ هزار تومان به وی اهدا شد.

 

در بخش فیلم و قسمت پویانمایی، جایزه اول به فیلم «کشاورز» به کارگردانی مشترک جعفر صیادی و ندا میرمحمدی تعلق گرفت که لوح تقدیر و تندیس جشنواره به همراه یک میلیون و ٥٠٠ هزار تومان هدیه به آنان اهدا شد. فیروزه پرگاریان با فیلم «زندگی یک پروانه» رتبه دوم این بخش را از آن خود کرد و جایزه یک میلیون تومانی به وی اهدا شد و رتبه سوم نیز به زهرا حسنی با فیلم «این به اون در» تعلق گرفته و لوح تقدیر و ٧٥٠ هزار تومان جایزه نقدی این بخش به آنان اهدا شد.

 

در بخش فیلم مستند نیز هیئت داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ٣٠٠ هزار تومان را به سه فیلم «عاشقانه‌های مینو» به کارگردانی مهدی کریمی، «روزهای مخملی» به کارگردانی حسن بیات و «اینجا چراغی روشن است» به کارگردانی حمیدرضا بازرگانی اختصاص داد.

 

در بخش فیلم داستانی جایزه اول، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به همراه یک میلیون و پانصد هزار تومان وجه نقد به فیلم «روز امتحان» به کارگردانی سیدجواد مرتضوی تعلق گرفت. فیلم «آجی» به کارگردانی مشترک علیرضا سلطانی و محمد عزیزی جایزه دوم جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد را به دست آورد و جایزه سوم، لوح تقدیر و مبلغ ٧٥٠ هزار تومان به فیلم «چراغ‌های رابطه» به کارگردانی مجتبی حیدری اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: