• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-9184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان خبر داد:

مصرف بیش از 6 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات عید غدیر


مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: بیش از ۶ میلیون لیتر بنزین در تعطیلات عید غدیر امسال مصرف شد.

 

محمود آقامحمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: میزان مصرف بنزین در تعطیلات عید غدیر امسال از ۱۵ تا ۱۹ شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال قبل از یک افزایش 11 درصدی برخوردار بوده است.

 

این مسئول ادامه داد: میزان مصرف بنزین معمولی و سوپر در تعطیلات عید غدیر امسال در حدود 6 میلیون و 125 هزار لیتر بوده که نسبت به تعطیلات عید غدیر پارسال (از ۲۶ تا ۳۰ شهریورماه پارسال) با مصرفی در حدود 5 میلیون و 500 هزار لیتر نشان از یک افزایش 11 درصدی در مصرف دارد.

 

وی افزود: همچنین مصرف نفت‌گاز در دوره مذکور افزایشی بوده، به طوری که میزان مصرف نفت‌گاز در تعطیلات عید غدیر امسال 6 میلیون و 165 هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل 5 میلیون و 525 هزار لیتر بوده که این قیاس مصرف نیز حاکی از یک رشد 11 درصدی است.

 

آقامحمدیان تصریح کرد: بیشترین میزان مصرف در امسال در ناحیه مرکزی با مصرفی در حدود 3 میلیون و 859 هزار لیتر بنزین معمولی و سوپر و 3 میلیون و 700 هزار لیتر نفتگاز بوده و نیز کم‌ترین میزان مصرف نیز در ناحیه قیدار در حدود 340 هزار لیتر مصرف بنزین معمولی و سوپر و 411 هزار لیتر نفتگاز بوده است.

 

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، یادآور شد: با توجه به پیک مسافرت‌ها تا پایان تعطیلات تابستان این شرکت آمادگی دارد تا سوخت مورد نیاز مسافران و هم‌وطنان را تامین کرده و مشکل و مورد خاصی نیز در این زمینه متصور نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: