• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-7591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس جهادکشاورزی شهرستان خرم‌دره تاکید کرد:

قابلیت‌های بالقوه گل و گیاهان زینتی در ایجاد اشتغال


رئیس جهادکشاورزی شهرستان خرم‌دره گفت: قابلیت‌های بالقوه گل و گیاهان زینتی در ایجاد اشتغال باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علیرضا اسداللهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه گل‌ها و گیاهان زینتی شمال‌غرب کشور که در خرم‌دره در حال برگزاری است با تاکید بر ضرورت توجه به نقش گل‌ها و گیاهان زینتی در حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: با توجه ویژه به این حوزه می‌توان نسبت به رفع بخشی از نیاز بازار کار امیدوار بود.

 

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از افرادی که در حوزه گل و گیاهان زینتی فعال هستند، تصریح کرد: دولت برای حمایت از شاغلان در این حوزه به افرادی که نیاز به تسهیلات دارند بدون سقف تسهیلات اعطا می‌نماید.

 

این مسئول با شاره به وضعیت پرورش گل و گیاهان زینتی در شهرستان خرم‌دره، یادآور شد: در حال حاضر کشت این نوع گیاهان در شهرستان اغلب به صورت خانگی است.

 

رئیس جهادکشاورزی شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه نمایشگاه گل و گیاهان زینتی شمالغرب کشور در مجتمع بهاران شهرستان خرم‌دره در حال برگزاری است، تاکید کرد: در این نمایشگاه غرفه‌دارانی از تهران، تالش، ابهر، خرم‌دره، خلخال، همدان، مهاباد و قزوین حضور دارند که در آن اقدام به عرضه کاکتوس، گلهای زینتی و صنایع‌دستی کرده‌اند.

 

اسداللهی با اشاره به مهم‌ترین اهداف برگزاری نمایشگاه، تصریح کرد: آگاه کردن مردم از ظرفیت‌های موجود شهرستان خرم‌دره در حوزه تولید گل و گیاه و پرورش گیاهان زینتی برای بازدیدکنندگان از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: