• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-486-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان عنوان کرد:

پویش "ایرانی شو" آغازی برای مطالبه‌گری از مسئولان استانی و کشوری


دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان اظهار کرد: "ایرانی شو" آغازی برای مطالبه‌گری از مسئولان استانی و کشوری است.

 

ابوالفضل محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه پویش ایرانی شو از شهریورماه آغاز به کار کرده است و تا نیمه مهرماه ادامه خواهد داشت، گفت: این پویش در جهت فرهنگ‌سازی مصرف کالای ایرانی توسط انجمن جامعه اسلامی تشکیل شده است تا زمینه و نگرش استفاده از کالای ایرانی را در بین دانشجویان دانشگاه زنجان ایجاد کند.

 

وی ادامه داد: حمایت از تولید ملی یکی از ارکان مهم هر اقتصادی در جهان است که از دو بعد دولت و مردم باید این حمایت صورت گیرد و نباید این را فراموش کرد که اگر به دنبال رشد و توسعه اقتصادی کشورمان هستیم باید مسئله حمایت از تولیدات ملی را به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کنیم.

 

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: همواره مشاهده می‌شود آن اقتصادهای پیشرفته رشد نکردند مگر اینکه ابتدا فرهنگ اقتصادی مردم آنها رشد پیدا کرد.

 

مسئول پویش دانشجویی حمایت از کالای ایرانی اظهارکرد: با همت دوستان‌مان در دانشگاه زنجان پویش ایرانی شو را باشعار «لوازم التحریر و پوشاک مهرماه ۱۳۹۶ ایرانی شو» راه اندازی کردیم.

 

این فعال دانشجویی با بیان اینکه خوشبختانه این طرح مورد استقبال خوب دانشجویان قرار گرفته است، افزود: این کار  یک کار نمادین برای ایجاد مطالبه‌گری از مسئولان نیز است تا آنها هم در عرصه‌های بزرگتر به این مهم عمل کنند و اقتصاد مقاومتی را از سطح شعارهای روی بنرهای خارجی به حیطه عمل وارد کنند.

 

وی افزود: ایرانی شو آغازی است برای مطالبه‌گری از مسئولان استانی و کشوری که می‌توان با کمک و همراهی دانشجویان و مسئولان دغدغه‌مند حمایت از تولید ملی را در عمل مشاهده کرد.

 

محمدی اظهارکرد: امیدوارم با رونق کارخانجات و تولیدی‌های هر استان، جوانان این مرز و بوم به جای افراد خارجی به اشتغال پایدار دست پیدا کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: