• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

زنجان قطب نساجی کشور است


معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: زنجان قطب صنعت نساجی کشور است.

 

علی کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: زنجان قطب صنعت نساجی کشور است و در این صنعت جایگاه خوبی را در سطح کشور دارد.

 

این مسئول ادامه داد: صنعت نساجی استان، صنعتی جوان و پویا بوده و این صنعت در استان موقعیت خوبی نسبت به استان‌های دیگر دارد و نسبت به سایر استان‌ها صنعت جوان و مدرنی به‌شمار می‌رود.

 

وی افزود: استان زنجان در بحث اشتغال‌زایی در صنعت نساجی موقعیت خوبی دارد و خوشبختانه در استان زنجان درصد اشتغال در صنعت نساجی خوب است که در این میان باید دولت بر این امر اذعان داشته باشد که حمایت از صنعت، یعنی توسعه اشتغال و اقتصاد و باید برای تحقق این مهم برنامه‌ریزی شود.

 

کلانتری با اشاره به واحدهای نساجی راه‌اندازی شده، یادآور شد: چند واحد صنعت نساجی در استان راه‌اندازی شده و وضعیت صنعت نساجی در استان زنجان امیدوارکننده است. همچنین در حال حاضر 800 واحد نساجی در زنجان این واحدها زمینه اشتغال بیش از پنج‌هزار نفر را در سطح استان فراهم کرده است.

 

وی با بیان اینکه این صنعت در استان نیازمند سرمایه‌گذار است، اظهار کرد: توسعه صنعت نساجی در استان زنجان نیاز به حمایت و توجه جدی دارد؛ چرا که اشتغال در صنعت نساجی جزو پرکاربردترین اشتغال‌ها است.

 

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: صنعت نساجی استان ظرفیت مناسبی برای توسعه دارد و توانسته است تاکنون در این زمینه دستاوردهای خوبی داشته باشد، به طوری که با ایجاد واحدهای ریسندگی، رنگرزی و بافندگی در استان توانسته است حرفی برای گفتن داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: