• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-2484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رشد 23 درصدی راه‌اندازی واحدهای صنعتی در استان زنجان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی نیمه نخست امسال راه‌اندازی واحدهای صنعتی در استان 23 درصد رشد داشته است.

 

ناصر فغفوری درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: طی نیمه نخست امسال، میزان واحدهای صنعتی راه‌اندازی شده در استان زنجان از رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال برخوردار بوده است.

 

این مسئول ادامه داد: در نیمه اول امسال 90 واحد صنعتی موفق به اخد پروانه بهره‌برداری شدند که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 73 واحد بوده است.

 

وی افزود: میزان سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این مدت بالغ بر 1300 میلیارد ریال بوده که با راه‌اندازی این واحدها زمینه اشتغال برای 902 نفر در استان فراهم شده است.

 

فغفوری با اشاره به مجوزهای صادره در این شش ماه،خاطرنشان کرد: در این مدت 252 واحد عملیات اجرایی خود را با سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده 20 هزار و 922 میلیارد ریال آغاز کرده‌اند که البته پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این واحدها زمینه اشتغال 5 هزار و 309 نفر مهیا شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: در نیمه اول امسال 16 پروانه بهره‌برداری معدن نیز صادر شده، همچنین در این مدت 16 پروانه اکتشاف و 8 گواهی کشف نیز صادرشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: