• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-1686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان:

71 درصد از آموزشگاه‌های مهارتی استان در زنجان فعالیت دارند


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: 71 درصد از آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان در شهر زنجان و 29 درصد نیز در شهرستان‌های دیگر مستقر هستند.


محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در استان زنجان 136 آموزشگاه آزاد فنی‌ و حرفه‌ای فعالیت دارد که از این تعداد 9 آموزشگاه در حوزه برادران و 109 آموزشگاه در حوزه خواهران و 18 آموزشگاه نیز به صورت دو منظوره در امر آموزش‌های مهارتی فعالیت دارند.


وی با اشاره به رشد تعداد آموزشگاه‌های آزاد استان طی نیمه اول سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، افزود: طی سال گذشته تعداد آموزشگاه‌های آزاد مجوزدار در سطح استان 135 آموزشگاه بود که امسال 136 آموزشگاه در استان فعالیت دارند.


انصاری با اشاره به اینکه بیشترین تعداد آموزشگاه‌های آزاد استان در شهرستان زنجان فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: ابهر با 18، خدابنده 9، خرمدره 8، طارم 2، ماه‌نشان و سلطانیه نیز یک آموزشگاه آزاد مهارتی فعالیت دارد.


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه طی نیمه سال‌جاری آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان موفق به تحقق 51 درصد از تعهد آموزشی خود شده‌اند، تاکید کرد: تعهد آموزشی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان زنجان در سال‌جاری یک میلیون و 550 هزار نفر ساعت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: