• پنجشنبه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-2688-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با برگزاری مجمع انتخابات هیئت نجات غریق زنجان؛

سکان‌داری «پرویز سلیمانی» وارد دهه چهارم شد


ریاست هیئت نجات غریق و غواصی استان زنجان بار دیگر به «پرویز سلیمانی» رسید تا دوره ریاست این فعال ورزشی وارد دهه چهارم خود شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت نجات غریق و غواصی استان زنجان ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران و هیئت همراه در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

در این مراسم که دو کاندیدا به نام‌های پرویز سلیمانی و کمال مولایی برای تصدی ریاست هیئت نجات غریق و غواصی حضور داشتند، هر کدام به صورت جداگانه به ارایه برنامه‌های چهار ساله خود در صورت انتخاب شدن دادند تا اعضای مجمع در جریان برنامه‌های این دو کاندیدا قرار گیرند.

 

در پایان این مجمع و با برگزاری انتخابات، پرویز سلیمانی با کسب 15 رأی، قاطعانه برای چهار سال دیگر به‌عنوان رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان زنجان باقی ماند و کمال مولایی نیز با یک رأی از رسیدن به این مهم بازماند.

 

سلیمانی که از سال 63 در این حوزه فعالیت می‌کند، با انتخاب مجدد به‌عنوان رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان زنجان، وارد چهارمین دهه فعالیت خود در این عرصه شد تا از این حیث یک رکورد را برای خود ثبت کرده باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: