• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-1886-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

باشگاه علمی‌فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان برگزار کرد؛

شناسایی آسیب‌های فضای مجازی و راهکارهای مواجهه‌ صحیح


پاتوق دانشجویی باشگاه علمی‌فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی استان زنجان، کارگاهی با موضوع شناسایی آسیب‌های فضای مجازی و راهکارهای مواجهه‌ صحیح را برگزار کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پاتوق دانشجویی باشگاه علمی‌فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان، کارگاهی با موضوع شناسایی آسیب‌های فضای مجازی و راهکارهای مواجهه‌ صحیح را با حضور دکتر رهام شرف برگزار کرد.

 

این برنامه امروز (۱۵ مهرماه) ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه در سالن کنفرانس باشگاه علمی‌فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان برگزار و در پایان گواهی معتبر به صورت رایگان اعطا شد.

 

به گزارش ایسنا، پاتوق دانشجویی باشگاه علمی‌فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان، روزانه با موضوعات جذاب و کاربردی از ساعت ۱۲ تا ۱۳:۳۰ دایر است که روزهای شنبه‌، شناسایی آسیب‌های فضای مجازی و مواجهه‌ صحیح با آن با حضور دکتر رهام شرف، یکشنبه‌ها فلسفه و زندگی با حضور دکتر حسن فتح‌زاده، دوشنبه‌ها مهارت‌های زندگی موفق با حضور مریم محمدلو، سه‌شنبه‌ها حکایت حکمت‌گشتی در نثر و شعر فارسی با حضور دکتر قربان ولیی، چهارشنبه‌ها ازدواج با موضوع اتفاق یا انتخاب با حضور دکتر لقمان ابراهیمی برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: