• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-3388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان:

ورزشکاران باید در کوران مسابقات قرار گیرند


عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان گفت: ورزشکاران برای اینکه همواره در مرز آمادگی باشند، باید در کوران مسابقات قرار گیرند.

 

علی نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه وزنه‌برداری یکی از رشته‌های سنگینی است که فعالان این عرصه باید همواره در آمادگی کمی و کیفی باشند تا بتوانند در رویدادهای مختلف حرفی برای گفتن داشته باشند، افزود: یکی از زمینه‌های کسب این آمادگی، برگزاری رقابت‌های مختلف در مناسبت‌های گوناگون است که این خود، عاملی برای بالا بردن انگیزه ورزشکاران می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه هیئت وزنه‌برداری استان زنجان همواره در تلاش بوده تا برگزاری رقابت‌های مختلف استانی را جزو اولویت‌های اصلی خود قرار دهد، ادامه داد: خوشبختانه در این زمینه تا حدود زیادی موفق عمل کرده‌ایم که به‌عنوان مثال می‌توان به برگزاری رقابت‌های استانی به مناسبت هفته ناجا اشاره کرد که در این مسابقات شاهد حضور 60 ورزشکار در قالب 8 تیم بودیم.

 

این فعال ورزشی با یادآوری اینکه حضور ورزشکاران در رویدادهای مختلف می‌تواند بستری برای کسب تجربه و استفاده از همه ظرفیت‌های استان در این رشته ورزشی را فراهم کند، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات، تیم شهید حاج میری زنجان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم‌های شهید رجایی زنجان و نماینده خدابنده نیز عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه برگزاری منسجم رقابت‌های استانی منتج به کشف استعدادهای بالقوه در این رشته ورزشی خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات شاهد حضور ورزشکارانی از چهار شهرستان بودیم که بالطبع تداوم برگزاری چنین رویدادهایی باعث خواهد شد تا سایر شهرستان‌ها نیز علاقه‌مند برای حضور و فعالیت در این عرصه شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: