• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-2087-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

جشنواره شعر و قصه؛ فرصتی برای کشف استعدادهای برتر


معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: جشنواره شعر و قصه، فرصت بسیار مغتنمی برای کشف استعدادهای برتر در این حوزه است.

 

ابراهیم قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه آیین اختتامیه دهمین دوره جشنواره شعر و قصه استان زنجان، ١٤ آذرماه امسال برگزار خواهد شد، افزود: در همین راستا 10 آبان‌ماه آخرین مهلت برای ارسال آثار به دبیرخانه دهمین دوره جشنواره شعر و قصه استان زنجان تعیین شده است.

 

وی با یادآوری اینکه پارسال 270 اثر در بخش‌های مختلف به نهمین جشنواره شعر و قصه استان زنجان ارسال شده بود، تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در دهمین جشنواره شعر و قصه استان زنجان می‌توانند به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان مراجعه و یا از طریق پست الکترونیکی zn.jashnvareh@gmail.com د ر این جشنواره حضور پیدا کنند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه به نفرات نخست در هر بخش، تندیس جشنواره به همراه هفت میلیون ریال، نفرات دوم پنج میلیون ریال و نفرات سوم سه میلیون ریال هدیه نقدی اهدا می‌شود، اظهار کرد: این جشنواره در دو گروه سنی الف (زیر ٣٠ سال) و ب (بالای ٣٠ سال) در شش بخش شعر کلاسیک فارسی، شعر کلاسیک ترکی، شعر آزاد فارسی، شعر آزاد ترکی، داستان کوتاه فارسی و داستان برگزار می‌شود.

 

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه جشنواره شعر و قصه، فرصت بسیار مغتنمی برای کشف استعدادهای برتر در این حوزه است، خاطرنشان کرد: هر فرد می‌تواند با سه اثر در دهمین جشنواره شعر و قصه استان زنجان شرکت کند. همچنین شرکت برای عموم در این جشنواره آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: