• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-19414-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان:

شتاب ابتلا به سرطان در استان زنجان، خطی است


مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان اظهار کرد: شتاب ابتلا به سرطان در استان، خطی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اصغر وثوق در نشست خبری اظهار کرد: بخش شیمی‌درمانی انجمن خیریه مهرانه امروز ۲۰ مهرماه با داشتن ۴۷ تخت و با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد تومان شروع به کار کرد.

 

این مسئول افزود: همه خدمات این بخش نیز مشابه سایر بخش‌ها رایگان بوده و بیماران می‌توانند بدون هزینه یک ریال اقدام به درمان کنند.

 

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان افزود: مهرانه در هیچ کار تولیدی مشارکت ندارد و در اساسنامه این خیریه نیز به این موضوع اشاره شده است و همه کادر خدمات‌رسان کلینیک اعم از پزشک و پرستار به دلیل تخصصی بودن کارشان در استخدام مهرانه هستند و بالغ بر ۴۰۰ نفر نیز داوطلبانه در این خیریه مشارکت دارند و به صورت افتخاری و به عنوان خیر در این مرکز مشغول به کار هستند.

 

وی ادامه داد: تا 10 روز دیگر محصولات کشاورزی تحت نظارت مهرانه که شامل سیب‌زمینی و پیاز هستند در مراکز خاصی با برچسب نظارت مهرانه در استان توزیع می‌شود که مهرانه تنها در بحث‌ سالم بودن آن نظارت داشته است و هیچ دخالتی در تولید و عرضه آن نخواهد داشت.

 

وثوق از برگزاری همایش بزرگ خیرین زنجانی ساکن در تهران خبر داد و گفت: این همایش روز پنجم آبان‌ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود و خیرین زنجانی ساکن تهران گرد هم خواهند آمد تا با فعالیت‌های این انجمن آشنا شده و در جزئیات امور قرار گیرند.

 

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه شتاب سرطان در استان به صورت خطی بوده و برخلاف شایعات هیچ افزایشی نداشته است، خاطرنشان‌ کرد: صحبت‌ها باید در بستر مطالعات علمی صورت گرفته و موارد ثابت شده مطرح شود، صرف اینکه حرفی بیان شد نمی‌تواند قابل اتکا باشد.

 

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان با رد کردن برخی از شایعات در رابطه با اینکه مهرانه در کشور دیگر سرمایه‌گذاری کرده است، خاطرنشان کرد: این انجمن خیریه از ابتدای امر بر اساس اساسنامه تدوین شده عمل کرده و هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری در ترکیه و یا هیچ کجای دیگر انجام نداده است؛ چرا که اهداف مهرانه کاملا مشخص بوده و فعالیت‌ها نیز در همین راستا برنامه‌ریزی و به مرحله عمل در می‌آید.

 

وی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به مبحث پیشگیری در حوزه سلامت، تاکید‌کرد: در انجمن خیریه مهرانه در تلاش هستیم تا زنجان را با فعالیت در مباحث پیشگیری به آرمان شهر بدون دخانیات تبدیل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: