• دوشنبه ۲۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-4385-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه زنجان:

ترامپ قبل از سخن درباره ایران، نگاهی به تاریخ آن بیاندازد


مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه زنجان گفت: رئیس‌جمهور آمریکا وقتی سخن از ملت ایران می‌زند باید نگاهی به تاریخ و تمدن چند هزار ساله این کشور بیاندازد؛ با این تفکراتی که دولت‌مردان آمریکایی پیش گرفته‌اند از عمر آمریکا چیزی نمانده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام علی قره‌داغی ظهر امروز در تجمع اعتراضی دانشگاهیان دانشگاه زنجان، اظهار کرد: ملت ایران با این تجمع قصد گفتن این موضوع را دارد که جوانان ایران در کنار شعار، عمل نیز می‌کنند و یکی از بهترین کارها عمل پرداختن به تحصیل و تهذیب است، زیرا با سلاح علم می‌توانیم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان دنیا به ‌خصوص دولت آمریکا بزنیم.

 

وی افزود: رئیس‌جمهوری آمریکا وقتی سخن از ملت ایران می‌زند باید نگاهی به تاریخ و تمدن چند هزار ساله این کشور نیز بیاندازد؛ چراکه با این راهی که دولت‌مردان آمریکایی پیش گرفته‌اند، از عمر آمریکا چیزی نمانده است.

 

قره‌داغی تصریح کرد: رئیس‌جمهور آمریکا هرگاه خواست سخنی از ایران بزند باید نگاهی به تاریخ چند هزار ساله ایران بیاندازد و پس از شناخت، لب به سخن بگشاید.

 

وی یادآور شد: رئیس‌جمهور آمریکا نخست باید نگاهی به رشادت‌های سرداران و سربازان و جوانان ایرانی در عرصه‌ها و جبهه‌های مختلف بیاندازد و تفاوتش را با نیروهای خود دریابد و سپس ملتی همچون ایران را تهدید کند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: ایرانی با عزت باقی خواهد ماند تا زمانی‌ که زیر امر ولایت‌فقیه قرار داشته باشد، ملت ایران طالب صلح است و با پشتوانه ولایت‌فقیه و دولت‌مردان تا آخرین نفس پای نظام و خاک مقدس ایران ایستادگی خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: