• یکشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-4685-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

فعالیت گروه‌های سیاسی در راستای حفظ منافع ملی باشد


استاندار زنجان با بیان اینکه فعالیت گروه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی در کشور باید به سمت حفظ منافع ملی و انسجام اجتماعی هدایت شود، گفت: همه باید متوجه این موضوع باشند که با بداخلاقی و رفتارهای نادرست، نمی‌توان به اهداف مورد نظر در کشور دست یافت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در دیدار با جمعی از اصول‌گرایان حامی دولت در استان، با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد و گروه‌های سیاسی در کشور، در مسیر اخلاق‌مداری و حفظ منافع ملی حرکت نمی‌کنند، اظهار کرد: بداخلاقی از سوی برخی افراد و یا گروه‌های سیاسی، نه تنها به منافع ملی زیان می‌رساند و انسجام اجتماعی را از بین می‌برد، بلکه موجب ناامیدی در افراد به ویژه جوانان می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه در زمان انتخابات، افراد با سلیقه‌ها و گرایش‌های مختلف فعالیت کردند، ادامه داد: انتخابات، همواره باید موجب حفظ منافع ملی، افزایش انسجام سیاسی و اجتماعی و افزایش ارتباطات بین‌المللی شود؛ به عبارت دیگر اگر برگزاری انتخابات موجب شکاف بین آحاد مختلف جامعه شود، این امر مشکلات فراوانی در جامعه در پی خواهد داشت.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان، به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیک شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از همه گروه‌های سیاسی و مسئولان مختلف انتظار می‌رود که روز به روز، فضای امیدآفرین و با نشاطی در کشور فراهم کنند.

 

درویش‌امیری بر ضرورت انعکاس اخبار مثبت در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و ادامه داد: انعکاس اخبار منفی و نا امید کننده در جامعه، موجب می‌شود روحیه با نشاط و امیدآفرین مردم به ویژه جوانان تحت تاثیر قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه استان زنجان طی سال‌های اخیر، در حوزه صنعت و جذب سرمایه‌گذار، گام‌های موثر و مهمی برداشته است، اظهار کرد: استان زنجان در سال گذشته از نظر شاخص‌های سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت، رتبه ۴ کشوری و در بخش جذب سرمایه‌گذاری خارجی نیز رتبه10 کشور را کسب کرد.

 

استاندار زنجان، حمایت از بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف را امری ضروری دانست و افزود: برای توسعه و پیشرفت استان، باید فضا و زمینه های لازم جهت سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی فراهم شود.

 

درویش‌امیری با تاکید بر اینکه به هیچ مدیری اجازه نمی‌دهیم در امر سرمایه‌گذاری و حضور بخش خصوصی در استان کارشکنی کند، تصریح کرد: برای توسعه و پیشرفت استان، مدیران نباید در مسیر سرمایه‌گذاری کارشکنی و سنگ‌اندازی کنند، بلکه باید با ایجاد بسترهای مناسب و در راستای حمایت از بخش خصوصی، تلاش کنند.

 

وی تاکید کرد: مدیران نباید در انجام فعالیت‌ها، تنها به سرمایه و اعتبار دولتی تکیه کنند، بلکه باید با استفاده از مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی، ثروت مردم و بخش خصوصی، در راستای تحقق اهداف توسعه استان و در حوزه‌های مختلف گام بردارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: