• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت مدیره مهرانه زنجان:

تغییر الگوهای رایج سبک زندگی، از اهداف مهرانه است


رئیس هیأت مدیره مهرانه زنجان اظهار کرد: تغییر الگوهای رایج را در مورد سبک زندگی از اهداف برنامه‌های پیشگیری مهرانه است .

 

مینوش مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، مرکز مهرانه را نماد مهربانی انسان‌ها دانست و اظهار کرد: مهرانه آرامش بخش درد در وجود انسان‌هایی که بیماری به بیمار و خانواده‌اش آسیب رسانده، است .

 

وی حرکت در مسیر مقابله با یک بیماری را نیازمند سه اقدام دانست و افزود: درمان، آموزش برای پیشگیری و پژوهش سه راه‌کار مقابله با بیماری است که در این میان اولویت نخست کمک به بیمار برای دریافت درمان مناسب است .

 

رئیس هیأت مدیره مهرانه زنجان با تاکید بر اینکه طی 11 سال گذشته همه تلاش مهرانه یافتن راه‌حل‌های کمک به بیماران بوده است، تصریح کرد: دست یافتن به این مهم نیازمند فضاهای درمانی به روز بود که همه اقدامات مورد نیاز برای تحقق این مهم انجام شده است .

 

مقیمی تاکیدکرد: با فراهم شدن تجهیزات و فضاهای مورد نیاز برای درمان بیماران، مهرانه طی چند سال اخیر از انجمن خیریه تبدیل به مؤسسه درمانی شده است .

 

وی با تاکید بر الگو شدن مهرانه برای دیگر انجمن‌های خیریه، ادامه داد: ارائه آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری دیگر راه‌کار مقابله با بیماری است که در نوع خود زمان‌بر است .

 

رئیس هیأت مدیره مهرانه زنجان تغییر الگوهای رایج را در مورد سبک زندگی از اهداف برنامه‌های پیشگیری دانست و ادامه داد: در این راستا اقداماتی برای تغییر نگرش‌ها هم انجام شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: