• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-1691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی:

حل مشکلات کشور در گروی اتحاد مردم و مسئولان است


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حل بسیاری از مشکلات در کشور نیازمند همدلی و همکاری بین مردم و مسئولان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در بازدید مناطق روستایی شهرستان خرم‌دره، هدف از حضور مسئولان شهرستان در قالب برنامه ده‌گردشی را دیدار نزدیک با مردم و بررسی نیازها و مشکلات روستائیان عنوان کرد و افزود: امیدواریم آنگونه که در شان و منزلت روستائیان است بتوانیم قدمی هر چند کوچک در جهت عمران و آبادانی مناطق روستایی برداریم.


وی با تاکید بر این مطلب که حل بسیاری از مشکلات در کشور نیازمند همدلی و همکاری بین مردم و مسئولان است، اظهار کرد: اگر تعامل و همکاری در میان مسئولان دستگاه‌های اداری از یک طرف و مردم از طرف دیگر وجود داشته باشد قطعا بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف مرتفع خواهد شد.


عزیزی بابیان اینکه مردم ولی‌نعمت ما هستند، تاکید کرد: مسئولان در مسیر خدمت به مردم به ویژه روستائیان و حل مشکلاتشان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنند.


در ادامه این جلسه نیز فرماندار خرم‌دره با تاکید بر ضرورت حل مشکلات روستاییان و پیگیری جدی خواسته‌های مردم روستانشین، اظهار کرد: توجه به روستاها یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است که بر این اساس اقدامات خوبی در مناطق روستایی صورت گرفته است.


حجت محمدی تاکید کرد: پیگیری مسائل و مشکلات روستاها توسط مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با جدیت بیشتری دنبال شود تا زمینه مهاجرت معکوس و عمران و آبادانی روستاها روند شتابان به خود گیرد.


به گزارش ایسنا، در برنامه ده‌گردشی مسئولان شهرستان خرم‌دره که از روستاهای پالاس، الوند و نصیرآباد به عمل آمد، اهالی این مناطق مشکلات خود را به ترتیب در روستای پالاس جلوگیری از هدررفت آب‌های سطحی در روستا، اجرای کامل طرح هادی، انتقال آب چشمه‌های بالای کوه برای استفاده کشاورزی، احداث خانه بهداشت، تعویض سیم‌های فلزی برق، احداث پل روستا و ایجاد شانه خاکی برای جلوگیری از تصادفات و در روستای الوند نیز اصلاح محل تیرهای برق در داخل روستا، احداث بند خاکی و توسعه گردشگری روستا و مشکل آنتن‌دهی تلفن‌های روستایی و در روستای نصیرآباد هم ایجاد پل زیر گذر و راه فرعی برای گذر عابرین و وسائط نقلیه، مشکل شبکه آب‌رسانی به لحاظ فرسودگی شبکه، حفر چاه و احداث منبع آب برای جبران کمبود آب روستای نصیرآباد، آسفالت معابر و روکش خیابان‌های اصلی و تخصیص قیر رایگان، مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه، واگذاری ماشین‌آلات سنگین و ماشین حمل زباله و دستگاه کمپرسی و یک دستگاه آمبولانس، از جمله خواسته‌ها و مطالبات مردمی دراین روستاها بود که در دیدار مردمی در محل مساجد روستائیان با مسئولان در میان گذاشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: