• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-1285-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

افزایش اعتماد عمومی، نوعی پدافند غیرعامل است


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل تنها محدود به حوزه‌های آی‌تی و آی‌سی‌تی نیست، گفت: شفاف‌سازی در جامعه، نظارت هوشمندانه در حوزه‌های مختلف و افزایش اعتماد عمومی، نیز نوعی پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سید بیوک موسوی در همایش پدافند غیرعامل واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان زنجان، به افزایش اعتماد عمومی در جامعه اشاره کرد و گفت: ضروری است با افزایش اعتماد عمومی و به تبع آن، مقبولیت نظام جمهوری اسلامی در میان آحاد مختلف مردم، جامعه را در مقابل تهدیدات دشمنان واکسینه کرد.

 

وی، اعتماد به دولت توسط مردم را بسیار مهم دانست و اظهار کرد: مسئولان با برقراری ارتباط قوی و هوشمندانه با مردم، می‌توانند اعتماد عمومی را در جامعه نهادینه کنند و این موضوع را به صورت مستمر در کشور ارتقا بخشند.

 

این مسئول، ایجاد فضای همدلی در بین آحاد جامعه را از مهم‌ترین وظایف مسئولان در حوزه‌های مختلف برشمرد و خاطرنشان کرد: مدیران هر یک از دستگاه‌های اجرایی، باید با احساس مسئولیت و به صورت دقیق به انجام وظایف خود بپردازند تا با برقراری ارتباط صحیح و موثر با مردم، بتوانند در مقابله با تهدیدات دشمنان، گام بردارند.

 

موسوی با اشاره به تهدیدها و چالش‌های پیش روی کشور در زمینه‌های مختلف، اظهار کرد: برای رفع چالش‌ها و تهدیدات، نیازمند مدیریت هوشمندانه در همه عرصه‌های اجتماعی هستیم.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: موضوع آسیب‌های اجتماعی در کشور، از جمله مواردی است که اگر این موضوع مداوا و رفع نشود، تهدید شکننده‌ای برای نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

 

وی با تاکید بر اینکه علی‌رغم اقدامات ارزشمند صورت گرفته، باید به برنامه‌ریزی در جهت رفع تهدیدهای اجتماعی اهتمام جدی داشت، افزود: انجام مطلوب وظایف از سوی مدیران، موجب می‌شود تا مردم احساس کنند نظام و دولت، متعلق به ملت است و دولت، آینده روشنی را برای مردم رقم خواهد زد که این امر، نوعی پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

 

این مسئول اظهار کرد: اگر همه مسئولان، وظایف خود را هوشمندانه و به موقع انجام دهند و به نقاط آسیب‌پذیر جامعه توجه کنند، خروجی کار منجر به افزایش مقبولیت نظام و اعتمادسازی عمومی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: