• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-11014-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

در شش‌ ماهه نخست امسال محقق شد؛

آغاز زندگی مشترک ۴۶ زوج نیازمند خدابنده‌ای


مدیر کمیته امداد امام‌خمینی(ره) خدابنده از آغاز زندگی مشترک ۴۶ زوج نیازمند تحت پوشش این نهاد در شهرستان خبر داد.


ذبیح‌الله غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه یکی از سرفصل‌های مهم خدمتی این نهاد در حوزه حمایت‌های اجتماعی، پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج‌های تحت حمایت است، اظهار کرد: بیش از ۱۲۸ میلیون تومان ‌هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد شهرستان خدابنده در شش‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است.


وی بابیان اینکه از مجموع خدمات ارائه‌شده به زوج‌های نیازمند در این مدت، ۳۸ مورد کمک‌هزینه تهیه جهیزیه بوده است، اظهار کرد: همچنین به هشت نفر از فرزندان ذکور تحت حمایت در شش‌ماهه نخست امسال کمک‌هزینه ازدواج پرداخت شده است.


غفاری یادآور شد: منابع مورد نیاز برای پرداخت کمک‌ هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام‌خمینی(ره) شهرستان خدابنده از محل منابع داخلی کمیته امداد و کمک‌های مردمی تأمین‌شده است.


وی با اشاره به اینکه در کنار پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خدابنده، دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای قبل از ازدواج برای این گروه از جامعه هدف برگزار می‌شود، تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره‌های قبل از ازدواج به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد موجب می‌شود ازدواج‌های صورت گرفته بین جامعه هدف این نهاد، پایدارتر شود.


مدیر کمیته امداد امام‌خمینی(ره) شهرستان خدابنده از کمک شش میلیون تومانی یک خیر خدابنده‌ای برای تأمین جهیزیه یک نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد و گفت: با تهیه لوازم مورد نیاز جهیزیه توسط خیر خدابنده‌ای، یک نوعروس بی‌سرپرست تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خدابنده راهی خانه بخت شد.


وی بابیان اینکه ۵۰ نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پشت نوبت دریافت خدمت از این نهاد هستند، افزود: تلاش می‌کنیم با رویکرد تبیینی زمینه مشارکت خیران برای تأمین کمک‌هزینه جهیزیه نوعروسان نیازمند پشت نوبت دریافت این خدمت از کمیته امداد شهرستان خدابنده را فراهم کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: