• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتسال بانوان البرز زنجان:

تیم البرز زنجان نیازمند توجه مسئولان استان است


سرمربی تیم فوتسال بانوان البرز زنجان گفت: تیم فوتسال بانوان البرز زنجان یکی از تیم‌های مهم ورزشی استان و حاضر در لیگ برتر است که با توجه به مشکلات موجود، این تیم نیازمند توجه مسئولان استان است.

شبنم قشلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: تیم فوتسال بانوان البرز زنجان، چهارمین سال حضور خود را در لیگ برتر فوتسال کشور را سپری می‌کند و در حال حاضر این تیم در سه بازی این فصل شرکت داشته است.

وی افزود: تیم فوتسال البرز زنجان، نسبت به تیم فصل گذشته از پیشرفت قابل محسوسی برخوردار بوده و با توان بسیار خوبی در مسابقات حضور داشته است؛ اما در مقابل این سعی و تلاش متاسفانه تیم از کمترین حمایت مالی بهره‌مند است.

قشلاقی تصریح کرد: حمایت مالی از یک تیم ورزشی، نقش بسرائی در کسب موفقیت تیم دارد؛ به‌طوری‌که تیم‌های حاضر در فصل کنونی لیگ برتر فوتسال بانوان، از حمایت‌های مالی قابل چشمگیری از سوی حامیان خود برخوردار هستند و این موضوع در ارائه بازی هدفمند‌شان ارتباط مستقیمی دارد.

وی یادآورشد: تیم البرز زنجان با مشکلات زیادی دست به گریبان است ولی با این وضعیت، بازیکنان تمام تلاش خود را برای ارائه بازی خوب به کار می‌گیرند؛ اگر تیم البرز زنجان را جدای از اخذ نتایج بازی، با سایر تیم‌های حاضر در لیگ مقایسه کنیم، این تیم از لحاظ مالی به جز حمایت اداره‌کل ورزش و جوانان استان، از هیچ حمایت مالی دیگری برخوردار نیست و این در حالیست که تیم‌های شاخص در این لیگ با بهره‌مندی از حمایت‌های مالی، پیش از شروع فصل مسائل مربوط به انعقاد قرار داد با بازیکنان را انجام داده و به دور از حاشیه تنها متمرکز به بازی می‌شوند.

قشلاقی افزود: در حال حاضر تیم فوتسال بانوان البرز زنجان برای حضور موفق و بازگشت به دوران اوج خود، نیازمند حمایت مالی، برگزاری تمرینات منظم، حضور در مسابقات خارج از خانه و غیره است.

وی یادآورشد: تیم البرز زنجان در سه هفته نخست لیگ برتر با سه تیم برتر مسابقات به رقابت پرداختند و این درحالی‌است که این سه تیم هر سال با صرف هزینه‌های میلیونی عازم مسابقات می‌شوند، ولی بازیکنان تیم زنجان با تمام کمبودها سعی در ارائه بازی خوب مقابل این تیم‌ها را داشتند و اگر مقایسه‌ای در تعداد گل‌های خورده این فصل با فصل گذشته داشته باشیم، این نسبت به نصف رسیده و این حاکی از عملکرد خوب بازیکنان فوتسال زنجان در این فصل است.

سرمربی فوتسال تیم البرز زنجان یادآورشد: هریک از بازیکنان تیم البرز زنجان یک استعداد مهم در فوتسال محسوب می‌شوند؛ این تیم تاکنون قهرمانان ملی زیادی را تربیت و به جامعه فوتسال کشور تقدیم کرده و این ملی‌پوشان در حال حاضر در تیم‌های شاخص کشور با قراردادهای میلیونی مشغول بازی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: