• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-11414-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان خبرداد:

اعزام 250 خادم از زنجان برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان اظهار کرد: امسال خادمان اربعین حسینی زنجان در قالب گروه‌های مختلف به نجف اشرف و سامرا و دیگر مناطق عراق اعزام شدند .

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ذبیح الله بابایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اعزام گروه پایانی خادمین اربعین حسینی از زنجان به کشور عراق خبر داد و گفت: امسال در مجموع ۲۵۰ نفر خادم از استان زنجان برای خدمت رسانی به زوار به کشور عراق اعزام شده‌اند .

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با بیان اینکه خادمان اربعین حسینی زنجان در بخش‌های مختلفی چون تاسیسات، پخت غذا، پشتیبانی و اسکان به زوار خدمات ارائه خواهند کرد، گفت: همچنین یک گروه فرهنگی و بانوان و یک گروه مستندسازی و یک گروه خبری نیز از استان به کشور عراق اعزام شده‌اند .

 

بابایی با اشاره به اینکه در مجموع و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده امسال استان زنجان زنجان در ۱۰ موکب به زوار اربعین حسینی خدمات ارائه خواهد کرد، تصریح کرد: موکب اصلی استان زنجان در نجف اشرف و در خیابان الجنسیه مرکز ورزش و جوانان این شهر استقرار پیدا کرده است .

 

وی ادامه داد: در این موکب روزانه به ۳۰ هزار نفر از زوار خدمات غذایی و اسکان  ارائه می‌شود .

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با بیان اینکه امسال یک موکب استان در مرز خسروی برپا شده است، افزود: این موکب با توجه به فعالیت مرز خسروی از هشت صبح تا ۱۶ عصر به زوار خدمات مختلفی چون اسکان شبانه ارائه خواهد کرد .

 

بابایی با بیان اینکه بازرسان به کیفیت غذای پخت شده موکب استان زنجان نمره کیفی یک و خوبی داده‌اند، اظهار کرد: دیگر موکب اصلی استان زنجان در منطقه حیدریه استقرار دارد .

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با اشاره به اینکه موکب حیدریه زنجان در ۴۰ کیلومتری شهر نجف قرار دارد، گفت: این موکب سال گذشته شاهد حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و جابری انصاری معادن وزیر امور خارجه و دیگر مسؤولان ارشد کشور بود .

 

وی با بیان اینکه امسال یک موکب استان زنجان در شهر سامرای عراق برپا شده است، ابراز کرد: این موکب که به نام موکب شهدای زنجان نامگذاری شده است، به همت سازمان اوقاف و امور خیریه استان زنجان و حسینیه و زینبیه اعظم زنجان برپا شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: