• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-2091-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان سلطانیه تاکید کرد:

ارتقای سلامت جامعه در گروی استفاده از ظرفیت رسانه‌ها


فرماندار شهرستان سلطانیه بر ضرورت استفاده از ظرفیت و قابلیت رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: مسئولان باید از ظرفیت رسانه‌ها به منظور ارتقای سلامت جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف آموزشی و بهداشتی استفاده کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، پرویز خالقی در بازدید از نحوه اجرای طرح بینایی سنجی کودکان 3 تا 6 سال شهرستان سلطانیه، اظهار کرد: باید با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در حوزه دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی، خانواده‌ها را نسبت به موضوع‌های آموزشی و بهداشتی در جامعه حساس کرد.

 

وی ادامه داد: باید سیاست‌های حوزه بهداشت و درمان کشور، به گونه‌ای باشد تا ارگان‌های مربوطه با استفاده از رویکرد و راهکارهای مناسب، خانواده‌ها را نسبت به ضرورت سلامت فرزندان و پیشگیری از وقوع مشکلات احتمالی، آگاه کنند.

 

خالقی بر ضرورت آگاهی مردم از موضوعاتی مانند اهمیت خود مراقبتی از طریق رسیدگی به موقع به وضعیت جسمی افراد در جامعه و پیشگیری از مشکلات جسمی و روانی اشاره کرد و افزود: در این راستا، سازمان بهزیستی وظایفی بر عهده دارد و البته باید همه دستگاه‌های اجرایی نیز برای تحقق اهداف این سازمان، همکاری و تعامل ویژه‌ای داشته باشند.

 

گفتنی است، طرح بینایی سنجی کودکان بین 3 تا 6 سال برای پیشگیری از تنبلی چشم، از اول آبان‌ماه در شهرستان سلطانیه در حال اجرا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: