• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-2291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار خرم‌دره:

کوچه‌های خاکی خرم‌دره آسفالت می‌شود


شهردار خرم‌دره، از وجود 114 کوچه خاکی در شهر خرم‌دره خبر داد و افزود: تا پایان مهر سال آینده هیچ کوچه خاکی در این شهر وجود نخواهد داشت .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالعلی قاسم‌پور در نشست خبری، اظهار کرد: هر مدیریت در اداره شهر و دستگاه متبوع خود دیدگاه خاص خود را دارد اما به این بدان معنا نیست که دیدگاه مدیریت قبلی غلط است.


وی با اشاره به اینکه تا مهر سال آینده هیچ کوچه خاکی در شهر خرم‌دره باقی نخواهند ماند، تصریح کرد: در حال حاضر 114 کوچه خاکی در شهر وجود دارد که همه این کوچه‌ها آسفالت خواهد شد و جدول‌گذاری آن نیز به صورت کامل انجام خواهد گرفت .


این مسئول با بیان اینکه ساخت پارک در شهرها جز وظایف شهرداری‌ است، بیان کرد: برای ساخت پارک باید برنامه‌ریزی بر اساس وجه غالب هر شهر باشد که طبیعت بکر و زیبا وجه غالب شهر خرم‌دره است که باید از این پتانسیل به خوبی بهره گرفته شود .


شهردار خرم‌دره با تاکید بر اینکه برای جذب سرمایه‌گذار باید با راهکارهای آن آشنا بود، عنوان کرد: منابع سرمایه‌ای خوبی در شهر وجود دارد و باید اهتمام لازم برای جذب سرمایه‌گذار در شهرستان وجود داشته باشد .


وی با اشاره به نبود پارک بانوان در شهر خرم‌دره، اظهار کرد: برای حل این مشکل پارک جنگلی به سه پارک تبدیل می‌شود که یکی از این پارک‌ها متعلق به بانوان، یکی متعلق به معلولان و دیگری نیز پارک شهدای گمنام خواهد بود. همچنین ۱۰ پارک محله در نقاط مختلف شهر احداث می‌شود .


این مسئول، اتمام پل ولیعصر را از دیگر اولویت‌های شهرداری اعلام کرد و یادآور شد: تلاش می‌شود این پل تا سال آینده افتتاح شود و تردد روی آن صورت گیرد.


شهردار خرم‌دره با اشاره به اینکه عبور لوله‌های نفت از درون شهر باعث شده است گاهی در روند زیباسازی و خدمات‌دهی شهری مشکل ایجاد شود، اظهار کرد: همه اداراتی که در شهر مستقر هستند باید با مدیریت شهری منطبق شوند تا بتوان خدمات بهتری به مردم ارائه داد.


قاسم‌پور با تاکید بر اینکه طرح تفضیلی باید تا پایان امسال به اتمام برسد، اظهار کرد: اتمام این طرح می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر را به ویژه در حوزه تغییر کاربری مرتفع سازد .


وی از راه‌اندازی کمیته انضباط شهری در شهرداری خرم‌دره نیز خبر داد و اظهار کرد: این کمیته به منظور کنترل سد معبر، ساخت و ساز غیرمجاز و انتظام بخشی به شهر تشکیل می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: