• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-13614-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

انتخاب شهردار زنجان، سیاسی نبود


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: انتخاب شهردار زنجان، سیاسی نبود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، احمد نصیری عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار زنجان اظهارکرد: اعضای شورای شهر پنجم تلاش زیادی برای انتخاب فردی لایق انجام دادند و در نهایت مسیح‌الله معصومی به خاطر برنامه خوب و کامل به‌عنوان بیست و ششمین شهردار زنجان انتخاب شد و امیدواریم بتواند در سمت خود عملکرد مطلوبی داشته باشد.

 

وی تصریح ‌کرد: رویکرد شورا در انتخاب شهردار به هیچ وجه سیاسی نبوده، چون شورا برای مردم است و شهردار باید منافع همه شهروندان را در نظر داشته و توسعه شهر مدنظر است.

 

این مسئول با بیان اینکه سامان دادن به امور اداری و مدیریت منابع مالی شهرداری و نیز رونق ساخت و ساز و نظارت و جدیت در پیگیری پروژه‌ها و توجه به جذب سرمایه‌گذاری، همچنین اهتمام به شایسته‌سالاری در عزل و نصب‌ها باید مدنظر قرارگیرد، افزود: همه از شهرداری انتظار دارند، در حالی که شهرداری به لحاظ منابع مالی بسیار ضعیف بوده و هزینه‌ها نیز بالا است و منابع پایدار وجود ندارد.

 

وی ادامه داد: بودجه شهرداری پایین بوده و مدیریت سنتی در شهرداری زنجان حاکم است و مردم از طولانی بودن پروژه‌ها ناراحت هستند. بدهی شهرداری رقم بالایی است، هر چند شهرداری رقم بالایی نیز از ارگان‌ها و بخش‌های مختلف طلبکار است, لذا شهردار جدید زنجان باید در مدیریت خود به این نکات توجه داشته باشد.

 

نصیری ادامه داد: هزینه‌های بالایی به شهرداری تحمیل می‌شود و این در شرایطی است که کارگران ماه‌ها حقوق دریافت نمی‌کنند، به همین خاطر اعضای شورای اسلامی شهر زنجان در انتخاب شهردار حساسیت نشان داد.

 

این مسئول خاطرنشان‌ کرد: شهردار زنجان باید به برنامه‌ها توجه لازم داشته و مطمئن باشد که اعضای شورای شهر، وی را حمایت و یاری خواهند کرد امام این به معنای دخالت در امور شهرداری نخواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: