• پنجشنبه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان خبر داد:

حل مشکل زیست‌محیطی شهرک فناوری اطلاعات پس از 3 سال


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: مشکل زیست‌محیطی شهرک تخصصی فناوری اطلاعات  و الکترونیک زنجان پس از 3 سال حل شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیر حمیدنیا ظهر امروز در حاشیه بازدید از شهرک تخصصی فناوری اطلاعات  و الکترونیک زنجان، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر مشکل زیست‌محیطی پس از گذشت سه سال حل شد و این شهرک توانست تاییده‌ از اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان را دریافت کرده است.


این مسئول ادامه داد: در حال حاضر عملیات خاک‌برداری و زیرسازی شهرک صنعتی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات زنجان (کهناب) و نیز پروژه‌های حفر چاه، آب‌رسانی و برق‌رسانی به شهرک نیز به پایان رسیده است. همچنین و شبکه گاز شهرک صنعتی فناوری اطلاعات و الکترونیک زنجان در دست طراحی بوده و خطوط گاز در نزدیکی این شهرک وجود دارد.


وی افزود: کل زمین این شهرک 100 هکتار بوده که 40 هکتار آن آماده واگذاری شده که 23 هکتار آن زمین صنعتی آماده واگذاری است و در حال حاضر منتظر سرمایه‌گذار در بخش فناوری اطلاعات  برای این شهرک هستیم.


حمیدنیا خاطرنشان کرد: صنایع مستقر در این شهرک جزو صنایع پاک ب وده و در رده زیست‌محیطی حداکثر سه قرار دارند و در موارد خاص و تایید سازمان حفاظت محیط‌ زیست، صنایع رده 4 نیز می‌توانند در آن مستقر شوند و حضور شرکت هیوندای کره در این شهرک قطعی نیست.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان یادآور شد: بر اساس قیمت‌گذاری‌های انجام شده، قیمت هر متر 120 هزار تومان است که 30 درصد آن به صورت نقد دریافت می‌شود و مابقی در اقساط 30 ماهه بدون بهره واگذار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: