• یکشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2788-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

درخشش کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات سبکی شوتوکان


نایب رئیس هیئت کاراته استان زنجان، از درخشش بانوان کاراته‌کای زنجانی در مسابقات شوتوکان JKA  کشور خبر داد و گفت: این رقابت‌ها به میزبانی استان کرمان برگزار شد.

 

شیرین سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مسابقات کاراته بانوان شوتوکان JKA  به مبزبانی استان کرمان برگزار شد و تیم کاراته بانوان استان زنجان با حضور در این رقابت‌ها موفق با کسب عناوین مختلف شد.

 

وی افزود: سبک شوتوکان JKA  یکی از مهم‌ترین سبک‌های کاراته است، این سبک توسط گیچین فوناکوشی که به عنوان پدر کاراته مدرن شناخته می‌شود، بنیان‌گذاری شد.

 

سلطانی تصریح کرد: تیم کاراته بانوان استان در این رقابت‌ها با مربیگری نرگس قربانی حضور داشت. وی نماینده سبک شوتوکان JKA  در استان زنجان است و در این عرصه فعالیت خوبی دارد.

 

وی یادآور شد: در این رقابت‌ها کاراته‌کاهای زنجانی موفق به کسب عناوین مختلف شدند. در بخش کاتای تیمی بزرگسالان مهدیه بنیادی، سیده محیا موسوی و فاطمه محمدی مقام سوم، در رده سنی جوانان محدثه بنیادی، آیدا احمدی و سارا صمدی مقام سوم و در رده سنی جوانان نسترن صادقی، مریم محمدلو و فائقه محمدی مقام اول را کسب کردند. در بخش کاتای انفرادی نونهالان هانیه نوری مقام دوم، مبینا زارع و فائقه محمدی مقام سوم را به دست آوردند.

 

نایب رئیس هیئت کاراته استان زنجان در ادامه تصریح کرد: شهرستان‌های ابهر، قیدار و هیدج در رشته کاراته فعالیت خوبی دارند و همواره در مسابقات مختلف استانی و کشوری جزو نفرات اصلی تیم کاراته استان هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: