• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره:

هیچ بخاری نفتی و چکه‌ای در مدارس خرم‌دره وجود ندارد


رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: برای تامین گرمای مدارس شهرستان در فصل سرما از هیچ بخاری نفتی و چکه‌ای استفاده نمی‌شود.

 

لعیا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما، اظهار کرد: تامین گرمای مناسب برای کلاس‌های درس یکی از دغدغه‌های اصلی آموزش و پرورش در فصل سرما به‌شمار می‌رود.

 

وی با بیان اینکه یک ماه قبل از فرا رسیدن فصل سرما همه سیستم‌های گرمایشی مدارس در شهرستان خرم‌دره کنترل شده است، تصریح کرد: برخی از سیستم‌های گرمایشی دارای مشکل رفع نقض شد.

 

وی با بیان اینکه اداره نوسازی استان به دلیل کمبود اعتبار نتوانست نسبت به رفع مشکل گرمایشی مدارس مشکل‌دار اقدام کند، یادآور شد: مشکل مدارسی که موتورخانه یا شوفاژهای آن‌ها دارای نقض بود به همت خیرین و اولیا مرتفع شد.

 

جعفری با اشاره به اینکه در حال حاضر از هیچ بخاری نفتی و چکه‌ای در مدارس شهرستان برای تامین گرمای کلاس‌های درس استفاده نمی‌شود، اظهار کرد: صد درصد مدارس شهرستان دارای پکیج هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه همه مدارس روستایی شهرستان نیز برای تامین گرمای خود از پکیج استفاده می‌کنند، عنوان کرد: تنها در روستای انجلین از سیستم تابشی برای تامین گرما استفاده می‌شود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه در شهرستان خرم‌دره 18 آموزشگاه ابتدایی در شهر و 16 آموزشگاه ابتدایی نیز در مناطق روستایی مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: 828 دانش‌آموز در مدارس ابتدایی دولتی در روستاها و 4 هزار و 727 نفر نیز در شهر مشغول تحصیل هستند.

 

جعفری با بیان اینکه یک‌هزار و 875 دانش‌آموز در 11 مدرسه شهر خرم‌دره مشغول تحصیل در مقطع متوسطه دوره اول هستند، افزود: یک‌هزار و 787 نفر نیز در مقطع دوم متوسطه در 11 مدرسه شهری مشغول تحصیل هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: