• پنجشنبه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3991-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

ساماندهی 29 هزار شعله چراغ روشنایی معابر در خدابنده


مدیر توزیع نیروی برق شهرستان خدابنده گفت: 29 هزار شعله چراغ روشنایی معابر خدابنده ساماندهی شده است.

 

حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در طی نيمه نخست امسال بيش از 150 تير برق حادثه‌ساز با اعتباری نزديک به دوميليارد ريال در حوزه شهرستان خدابنده اصلاح وجا به جا شده است.

 

این مسئول ادامه داد: پس از اجرای طرح هادی و اصلاح معابر روستايی و شهری، حدود 1500 اصله تير برق از سال‌های گذشته نياز به اصلاح و ساماندهي دارد كه ضرورت تعامل هرچه بيشتر دستگاه‌های شهرستانی با يكديگر را الزامی می‌کند.

 

وی افزود: از ابتدای امسال اقدامات جدی در خصوص جا به جايی تيرهای برق كه به دليل تعريض معابر توسط دهياری و شهرداری‌ها رخداده،‌ با صرف اعتبارات داخلی انجام شده است كه برای ساماندهی همه تيرهای برق ياد شده تامين اعتبارات لازم ضروری است.

 

حسین‌خانی در رابطه با ساماندهی شبكه‌های توزيع برق شهرستان خدابنده، خاطرنشان کرد: تعداد كل روشنايی معابر شهرستان خدابنده 29هزار و 206 شعله چراغ خيابانی است كه از اين تعداد 8 هزار و 590 چراغ در شهرها و 20 هزار و 606 چراغ روشنايی در روستاها به طور مستمر بازديد و پايدار نگه داشته می‌شود. همچنین اقدامات مناسبی برای وضعيت روشنايی معابر در راستای يكسان‌سازی مبلمان شهری و روستايی در این شهرستان انجام شده است که این اقدامات با تامین بودجه ارتقا می‌‎یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: