• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-4791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

ضرورت ساماندهی جمعه بازار خرم‌دره


فرماندار شهرستان خرم‌دره بر ضرورت رسیدگی و ساماندهی جمعه بازار خرم‌دره تاکید کرد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه با توسعه و رشد علم و ورودی تکنولوژی‌های جدید به جهان برخی بیماری‌ها نیز رشد پیدا می‌کند، اظهار کرد: برای مقابله با این بیماری‌ها باید اطلاع‌رسانی لازم از طرق مختلف برای افزایش آگاهی‌های مردم صورت گیرد.


وی با تاکید بر اینکه تامین سلامت آب به عنوان حیاتی‌ترین مایه زندگی مورد توجه جدی قرار گیرد، عنوان کرد: باید نظارت مستمر بر آب شرب شهری و روستایی وجود داشته باشد تا سلامت مردم با خطر مواجه نشود.


این مسئول ارتقا سلامت جامعه را در گرو همکاری مردم و مسولان عنوان کرد و افزود: در شهرستان خرم‌دره یک سازمان مردم نهاد با جمع‌آوری زباله‌های پلاستیکی در راستای حفاظت از محیط زیست تلاش می‌کند که باید از این قبیل سمن‌ها حمایت‌های لازم برای ادامه مسیرشان صورت گیرد.


وی با بیان اینکه امحا و معدوم‌سازی زباله‌های بیمارستانی بیمارستانی یکی از موضوعاتی است که همواره در کانون توجه متولیان بهداشت قرار دارد، اظهار کرد: زباله‌های بیمارستانی جز خطرناک‌ترین زباله‌هایی هستند که ممکن است در طبیعت رها شوند اما خوشبختانه امکانات خوبی در شهرستان خرم‌دره در زمینه معدوم‌سازی و امحا این زباله‌ها وجود دارد.


فرماندار خرم‌دره با اشاره به طرح توسعه بیمارستان بوعلی، اظهار کرد: توسعه بیمارستان بوعلی صرفا از ناحیه شرکت مینو اتفاق بیفتد که اخیرا موافت مشروطی از مدیران مینو مشروط به دادن زمین در جای دیگر در ازای اعطای زمین از طرف مینو برای الحاق به بیمارستان اخذ شده است.


وی با تاکید بر ضرورت ساماندهی جمعه بازار شهرستان، اظهار کرد: شهرداری با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای این مکان می‌تواند علاوه بر کمک به تامین معاش فروشندگان برای خود نیز یک درآمد پایدار ایجاد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: