• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-5284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان خبر داد:

آغاز طرح آمارگيری از کارگاه‌های دارای فعالیت‌های ده‌گانه مرتبط با حساب‌های ملی


معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: طرح آمارگيری از کارگاه‌های دارای فعالیت‌های ده‌گانه مرتبط با حساب های ملی از 15 آبان‌ماه کلید خورده است.

 

حسین امیدمقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مركز آمار ايران به عنوان متولی اصلی تأمين آمارهای مورد نياز برنامه‌ريزان، هر سال طرح‌های آماری مختلفی را به اجرا درمی‌‌آورد كه در همين راستا اجرای طرح آمارگيرى از کارگاه‌های دارای فعالیت‌های ده‌گانه مرتبط با حساب های ملی به صورت نمونه‌گیری در دستور كار مركز قرار گرفته است.

 

این مسئول ادامه داد: در اين طرح به كارگاه‌های مختلفی از جمله اقامت‌گاه‌های عمومی، فعاليت‌های توليد فيلم سينمايی، حقوقی و حسابداری، معماری و مهندسی، تحليل و آزمايش فنی، حرفه‌ای، علمی و فنی، دفترهای مركزی، فعاليت‌های اجاره‌‌داری و استخدام، اداره دفتر کار، پشتیبانی دفترکار و تعمير رايانه و كالاهای شخصی و خانگی مراجعه و اطلاعات موردنياز طرح مورد پرسش قرار خواهد گرفت.

 

وی افزود: اين طرح در سال‌های مختلف به صورت نامتناوب و موردی اجرا شده كه آخرين بار در طرح جامع بازرگانی 1394 و 1395 درسطح کل کشور به اجرا درآمده است.

 

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خاطرنشان کرد: اهداف مختلفی در اين طرح مدنظر است كه از آن جمله می‌توان به تعيين ارزش افزوده، ارزش تشكيل سرمايه ثابت، ارزش مصارف واسطه‌ای، ارزش ستانده، حجم اشتغال و تعداد كاركنان اشاره كرد كه به تفكيک همه كدهای طرح قابل انتشار است.

 

امیدمقدم یادآور شد: اين طرح از تاريخ 15 آبان‌ماه به مدت یک‌ ماه در سراسر كشور و در استان زنجان، با مراجعه مستقيم آمارگيران به كارگاه و تكميل پرسشنامه انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: