• پنجشنبه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3286-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان محقق می‌شود؛

برگزاری سومین جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر استان زنجان


سومین جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر استان و نیز نخستین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سومین جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر استان و نیز نخستین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.


جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر استان با هدف معرفی استعدادهای دانشجویی برتر و زمینه‌سازی برای ارتباط صنعت و پژوهشگران دانشجو در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کوچک، ایجاد مشوق‌های لازم و تقویت انگیزه در میان دانشجویان پژوهش‌گر و فن‌آور استان و در نهایت بسترسازی برای حمایت از طرح‌های علمی، پژوهشی و فناوری دانشجویان و تجاری‌سازی آن‌ها برگزار خواهد شد.


این جشنواره ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان زنجان است .


همچنین در این دوره مسابقات دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.


مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی بستری برای کمک به رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان و مهیا کردن فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی‌کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی است.


به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا 10 آذرماه به کانال تلگرامی https://t.me/isrun  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 33035300-024 تماس حاصل کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: