• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-5584-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان:

ایجاد درآمد پایدار برای توسعه شهری، ضروری است


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه برای عمران و توسعه شهر، باید از پرداختن به مسائل سیاسی، حزبی و جناحی خودداری کرد، گفت: با ایجاد درآمدهای پایدار و جذب سرمایه‌گذاران، می‌توان گام‌های مهمی در جهت توسعه همه شهرستان‌های استان برداشت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، جواد رحمتی در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرستان ابهر، اظهار کرد: مسئولان باید برای اجرای برنامه‌های شهری و در راستای توسعه و عمران شهر، همکاری و تعامل مناسبی داشته باشند.

 

وی با اشاره به اهمیت ابلاغ طرح تفصیلی در شهرهای استان، افزود: در بحث طرح تفصیلی باید با دسته‌بندی خواسته‌ها، نیازها و اولویت‌بندی آن‌ها و هماهنگی با سایر ادارات به منظور آگاهی از برنامه‌های اجرایی ادارات، بتوان به خوبی و با بهترین عملکرد، این طرح را در شهرها اجرایی کرد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: شناساندن خواسته و نیازهای مردم و وظایف ادارات در زمان اجرا و ابلاغ طرح تفصیلی، یکی از اصول مدیریت شهری است که باید این حقوق و اصول به صورت متقابل بین مردم و مسئولان تبیین شود.

 

رحمتی با بیان اینکه از هر طرحی که در جهت توسعه شهرهای استان باشد، حمایت‌های لازم صورت خواهد گرفت، گفت: با ایجاد یک شهرک نمایشگاهی بزرگ جهت عرضه تولیدات و محصولات صنایع‌دستی و کشاورزی در شهرستان ابهر، می‌توان اقدامات مهمی برای توسعه این منطقه انجام داد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد در برخی مواقع، مراجعه مردم به ادارات جهت انجام امور خود غیرضروری است، گفت: باید با اصلاح سیستم اداری، از اتلاف وقت مردم و حضور بی‌مورد آن‌ها در ادارات کاسته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: