• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-5091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره عنوان کرد:

آموزش‌های امداد و نجات، کلید طلایی مقابله با بحران


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: آشنایی با آموزش‌های امداد و نجات پیش از حوادث تا حد زیادی از تلفات می‌کاهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی ظهر امروز در دوره آموزشی پدافند غیرعامل که با محوریت ایمنی و اطفای حریق برگزار شد، با اشاره به اهمیت موضوع همگانی کردن آموزش در فرایند ایمن‌سازی در برابر حوادث احتمالی، اظهار کرد: مهم‌ترین اصل در مقوله پدافند غیرعامل، آموزش همگانی با محوریت ایمن‌سازی در برابر حوادث و تهاجمات احتمالی دشمنان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در موضوع پدافند غیر‌عامل و لزوم آمادگی‌های لازم در برابر تهدیدات و حوادث، بر اهمیت آموزش و حفظ آمادگی پیش وقوع هر بحران تاکیدکرد.

 

محمدی با اشاره به اینکه باید همواره آمادگی همگانی در برابر حوادث و بلایای طبیعی وجود داشته باشد، عنوان کرد: اگر به هنگام وقوع حوادث مختلف آمادگی لازم برای مقابله با مخاطرات آن را داشته باشیم قطعا می‌توانیم تا حد زیادی از خطرات و آسیب‌هایی که ممکن است ما را تهدید کند جلوگیری کنیم.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به نقش موثر آموزش‌های امداد و نجات پیش از وقوع حوادث، تصریح کرد: هر چه میزان آموزش‌ها و آگاهی مردم از مخاطرات طبیعی و نحوه امدادرسانی بالا باشد قطعا در حوادث تلفات کمتری خواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: