• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-2887-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

آیین رونمایی کتاب شلتاق برگزار می‌شود


آیین رونمایی کتاب «شلتاق» روز دوشنبه 22 آبان‌ماه در فرهنگ‌سرای کوثر برگزار می‌شود.

 

حسن پاکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به آیین رونمایی مجموعه شعر غلامرضا طریقی و جشن امضای این شاعر، گفت: این مراسم روز دوشنبه 22 آبان‌ماه در ساعت 16 برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: آیین رونمایی این مجموعه شعر در هفته کتاب با حضور شاعر هم‌استانی غلامرضا طریقی و جمعی از شاعران مطرح کشور و استانی برگزار خواهد شد.

 

پاکزاد با اشاره به مکان برگزاری این مراسم، گفت: آیین رونمایی کتاب شلتاق در فرهنگسرای کوثر است و با توجه به اینکه غلامرضا طریقی بالغ بر 17 تا 18 سال در استان حضور کم‌رنگی داشته است و تنها در مسابقات استانی به صورت داور حضور داشته‌اند انتظار می‌رود از این مراسم استقبال خوبی شود.

 

رئیس انجمن صراط استان افزود: سعی شده است تبلیغات خوبی در این راستا انجام بگیرد و اطلاع‌رسانی به بهترین نحو صورت پذیرد تا استقبال از این مراسم به صورت چشم‌گیری باشد.

 

پاکزاد خاطرنشان کرد: کتاب «شلتاق» مجموعه غزل فارسی است که توسط نشر چشمه انتشار یافته است و در استان زنجان از این کتاب رونمایی خواهد شد.

 

این مسئول افزود: این مراسم به همت خانه هنرمندان استان زنجان،اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان زنجان، بنیاد شعر و ادبیات داستان ایرانیان و انجمن صراط برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: