• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-5291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر حمل و نقل همگانی ابهر:

سهولت دسترسی شهروندان ابهری به تاکسی در دستور کار قرار دارد


مدیر حمل و نقل همگانی شهرستان ابهر گفت: با توجه به قرار گرفتن برخی از منازل در کوچه‌های دور از ایستاگاه‌های تعیین شده، سهولت دسترسی شهروندان ابهری به تاکسی در دستور کار شهرداری ابهر قرار گرفته است.


سید روح‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل همگانی حق همه شهروندان است و فراهم کردن زیرساخت‌ها این مسئله با جدیت در دستور کار مسئولان امر قرار دارد.


وی با اشاره به اینکه معمولا دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل عمومی برای شهروندانی که در کوچه‌های حاشیه‌ای و دورتر از خیابان‌های اصلی هستند، قدری سخت و زمان‌بر است، افزود: رسیدگی به این مساله در دستور کار شهرداری ابهر قرار گرفته  است.


موسوی تصریح کرد: برای همه مسیرهایی که وسایل حمل و نقل عمومی تردد می‌کنند بر اساس نرخ مصوب، هزینه مشخصی در نظر گرفته شده و در صورت اخذ کرایه اضافی، مسافران می‌توانند مراتب امر را به بازرسان اداره حمل و نقل همگانی اطلاع دهند.


مدیر حمل و نقل همگانی شهرستان ابهر گفت: اخذ کرایه از مسافرانی که درخواست تردد در کوچه‌های حاشیه‌ای و با فاصله از مسیرهای اصلی را دارند به صورت توافقی با رانندگان بوده و باید تلاش شود تا مسافران این هزینه را به درستی مدیریت کنند.


موسوی با بیان اینکه در حال حاضر 601 دستگاه تاکسی در زمینه جابه‌جایی شهروندان ابهر فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: از این تعداد 392 دستگاه تاکسی درون شهری و مابقی در مسیرهای حاشیه‌ای، خطوط دانشگاهی، مسیر ابهر و خرم‌دره همچنین تعدادی از مسیرهای روستایی در حال فعالیت هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: