• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-24414-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان خبر داد:

واگذاری 200 انشعاب برق در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: تاکنون 200 انشعاب برق در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان زنجان واگذار شده است.


علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به ابلاغ قانون جدید امکان واگذاری انشعاب برق با شرایط خاص برای متقاضیان برق ساکن در سکونت‌گاه‌های غیررسمی، خارج محدوده و خانه کارگری برای مدت محدودی فراهم شده است.

 

این مسئول ادامه داد: به همه ساکنان در این مناطق که متقاضی انشعاب برق هستند این انشعاب برای آن‌ها با هزینه یک انشعاب دائم داده می‌شود که البته این انشعاب برای ساکنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی و خارج از محدوده که مجوزی ندارند انشعاب برق با اخذ تعهد سه ساله برای دائمی شدن محل سکونت آن‌ها داده می‌شود.

 

وی با تاکید بر سه ساله بودن انشعاب‌های اعطا شده، افزود: با سپری شدن سه سال و دریافت نکردن مجوزهای لازم از دستگاه‌های ذی‌ربط برای محل سکونت دائمی رسمی، انشعاب برق آن‌ها جمع‌آوری و هزینه پرداختی انشعاب دائم به آن‌ها عودت داده خواهد شد؛ چرا که در ابتدا هزینه انشعاب دائم از این همشهریان دریافت می‌شود.

 

علیزاده با بیان اینکه برخی در سال‌های گذشته انشعاب آزاد با عنوان شرکت توزیع برق دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: مشترکانی که طی سال‌های گذشته انشعاب برق آزاد موقت به نام شرکت توزیع برق گرفته‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به شرکت امور برق محل سکونت خود با انجام مراحل تعیین شده نسبت به تغییر انشعاب از نوع آزاد به نوع خانگی و تغییر نام به نام صاحب ملک اقدام کنند.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، یادآور شد: تاکنون 526 درخواست انشعاب برق برای سکونت‌گاه‌های غیررسمی در این استان انجام شده که از این تعداد 200 مورد نصب و 130 انشعاب دیگر نیز در دست نصب و مابقی نیز در دست اقدام است. همچنین ساکنان سکونت‌گاه‌های غیررسمی برای گرفتن مجوز انشعاب برق به دفاتر پستی و امور برق در سطح شهرستان‌های استان زنجان مراجعه کنند.

 

وی تصریح کرد: اجرای این طرح سبب کاهش تلفات برق در استان می‌شود و مشترکانی که انشعاب دریافت می‌کنند نسبت به مصرف خود تجدیدنظر کرده و مصرف آن‌ها معقولانه خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: