• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-3988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان‌ کرد:

8000 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه ورزش


معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: 8000 میلیارد تومان اعتبار، برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه ورزش نیاز است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیررضا خادم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بالغ بر 4000 طرح نیمه‌تمام در سطح کشور وجود دارد، گفت: تلاش دولت دولت  به سرانجام رساندن این طرح‌ها است.

 

وی ادامه داد: اتمام طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی بالغ بر 8000 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که خوشبختانه در بودجه امسال با همکاری و همراهی دولت و مجلس از ارزش‌افزوده بخشی را به وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده‌اند که این تصمیم برای اتمام پروژه‌ها می‌تواند موثر باشد و سعی‌مان بر این است که بخش خصوصی را فعال کنیم.

 

معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه پروژه نیمه‌تمام باقی مانده در مرکز استان هم یک پروژه ۱۵ هزار نفری کلنگ‌زنی شده و نیمه‌تمام است، ادامه داد: این طرح نیز در قالب همان مبالغی که بر ارزش‌افزوده تخصیص خواهد شد، بار دیگر وارد فاز اجرایی می‌شود. متاسفانه در برخی از استان‌ها طرح‌های بزرگ کلنگ‌زنی شده است که خیلی نیاز آن در منطقه حس نمی‌شود اما به هر حال چون سرمایه ملی است و هزینه‌ای بابت آن شده است سعی می‌کنیم که با تامین اعتبار رفع مشکل کنیم.

 

خادم افزود: امید است سالن 3000 نفری که در شهرستان ابهر سال‌ها ناتمام مانده و متروکه شده بود در ۶ تا ۷ ماه آینده به اتمام برسد و مردم بتوانند از آن استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: