• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-6084-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛

خون تازه به رگ‌های پروژه‌های ورزشی استان تزریق شد


با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان از سه پروژه ورزشی در شهرستان ابهر، سلطانیه و خرم‌دره بازدید و یک پروژه نیز افتتاح شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیررضا خادم صبح امروز از پروژه استخر صائین‌قلعه بازدید کرد. این پروژه یک استخر تمرینی است که از سال 89 با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 300 تومان شروع شد و با پیشرفت فیزیکی 42 درصد متوقف شده است و امید است با تامین اعتبارات از طریق ملی که بالغ بر 2 میلیارد تومان است، این پروژه به اتمام برسد.

 

خاد در ادامه از پروژه استخر هیدج بازدید کرد که این پروژه نیز از سال 89 و با هزینه‌ای بالغ بر 14 میلیارد و 620 ریال شروع شده است که پیشرفت فیزیکی 49 درصدی داشته است و مسئولان امیدوارند با مشارکت بخش خصوصی و با هماهنگی شورای اسلامی شهر هیدج این پروژه تمام شود.

 

معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان همچنین از سالن سه‌هزار نفری ابهر نیز بازدید کرد که این پروژه از سال 89 شروع شده و پیشرفت فیزیکی 25 درصدی داشته است که با پیگیری‌های انجام شده و هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیارد تومان در سه ماه گذشته 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

خادم همچنین پروژه سالن ویژه بانوان ابهر را افتتاح کرد که این پروژه با زیربنایی بالغ بر 800 مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: