• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان عنوان کرد:

برندسازی و بازاریابی؛ دو مولفه مهم در کنار ارائه آموزش‌های مهارتی


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: برای تحقق حداکثری اهداف دوره‌های آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای، دو اصل آموزشی برندسازی و بازاریابی مورد توجه قرار دارد.

 

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان اظهار کرد: فنی و حرفه‌ای بر اساس وظیفه خود در راستای آموزش و برگزاری دوره‌های مهارتی فعالیت دارد و این مسئله گامی در راستای رسیدن به اشتغال در بین مهارت‌آموزان است و هم‌اکنون 116 مرکز ثابت و 70 تیم سیار در سطح استان زنجان در زمینه آموزش‌های مهارتی به علاقه‌مندان فعالیت دارند.

 

وی با اشاره به اینکه برای به ثمر رسیدن اهداف دوره‌های آموزشی و ایجاد اشتغال، مولفه‌های دیگر نیز مورد نیاز بوده و همکاری سایر دستگاه‌های ذی‌ربط نیز در این بین بی‌تاثیر نیست، افزود: بازاریابی و توان فروش محصولات تولیدی یکی از مواردی است که می‌تواند فعالان بخش مهارتی را برای رسیدن به اشتغال کمک کند.

 

انصاری خاطرنشان کرد: در همین راستا و هرچند این مسئله وظیفه فنی و حرفه‌ای نیست ولی توجه به شیوه‌های برندسازی همچنین مهارت‌های بازاریابی در آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای استان زنجان مورد توجه است تا به نتیجه مطلوب از برگزاری دوره‌های آموزشی برسیم و گامی در راه رسیدن به اشتغال پایدار برداریم.

 

وی افزود: با توجه به اجرای دوره آموزشی بازاریابی خلاق برای مدیران و مربیان آموزشگاه‌های آزاد در استان، آزمون این دوره در شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و زنجان به صورت همزمان برگزار و قبول‌شدگان در این آزمون موفق به دریافت گواهینامه از مرکز تربیت مربی خواهند شد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان توجه به نیازهای روز بازار را یکی از مولفه‌های مهم در ارائه آموزش‌های مهارتی عنوان کرد و گفت: در همین رابطه نیز اهتمام ویژه‌ای به ایجاد زمینه آشنایی با اصطلاحات تخصصی هر رشته در دوره‌های مهارتی وجود دارد و در همین راستا نیز مربیان دوره‌ها در کلاس‌های آموزشی زبان تخصصی رشته خود شرکت می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: