• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-25414-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان:

تامین اجتماعی هزینه درمان بیماران فوتی را پرداخت می‌کند


مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: صد درصد از هزینه‌های درمان بیماران بیمه شده که به هنگام معالجه در بیمارستان‌های طرف قرار داد فوت می‌کنند از جانب سازمان تامین اجتماعی می‌پردازد .

 

علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی به منظور ایجاد رضایت‌مندی و مساعدت در کاهش هزینه‌های درمان، 100 درصد از هزینه‌های درمان بیمه‌شدگانی را که به هنگام معالجه در مراکز درمانی طرف قرار داد و یا غیر طرف قرار داد فوت می‌کنند، پرداخت می‌کند.

 

این مسئول با بیان این‌که سازمان تامین اجتماعی به دنبال افزایش گستره چتر حمایتی خود از بیمه‌شدگان خویش است، ادامه داد: در این راستا، سازمان 100 درصد از فرانشیز سهم بیمه شده‌هایی که در بیمارستان‌های طرف قرار داد و یا غیر طرف قرار داد فوت می‌کنند، تا سقف تعرفه‌های بخش دولتی مصوب هیات وزیران بر عهده می‌گیرد.

 

وی با بیان این‌که بخشنامه مذکور از هم اکنون قابلیت اجرایی دارد، افزود: آگاهی بیمه‌شدگان از خدمات و قوانین تامین اجتماعی از حقوق مسلم صاحبان اصلی این سازمان ست و بیمه‌شدگان برای کسب اطلاع از قوانین و مقررات جاری این سازمان می‌توانند به پایگاه اینترنتی dzanjan.tamin.ir (قسمت قوانین و مقررات) مراجعه و نسبت به افزایش آگاهی خویش اقدام کنند .

 

محمدی با اشاره به این‌که هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین‌اجتماعی هستند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر پنج مرکز درمانی در شهرهای زنجان، ابهر، خرم‌دره و قیدار، همچنین بیمارستان‌های امید ابهر و امام حسین (ع) با 220 تختخواب به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند. پارسال نیز 978 هزار نفر در این مراکز تحت درمان قرار گفتند .  

 

به گزارش ایسنا، بیش از 40 عنوان بروشور از قوانین و مقررات، همچنین تعهدات کوتاه و بلندمدت سازمان در سایت مذکور برای آگاهی بیمه‌شدگان سازمان بارگزاری شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: