• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-5991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر:

خانواده‌ها نقش مهمی در نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی دارند


مدیر نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با بیان اینکه خانواده‌ها و والدین نقش مهمی در نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی دارند، گفت: 12 جلسه قصه‌خوانی و جمع‌خوانی کتاب با حضور خانواده‌ها در ابهر برگزار می‌شود.


عبدالحسین بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بیست و پنجمین دوره هفته کتاب امسال با شعار «آینده روشن با خانواده کتاب‌خوان» از 20 آبان آغاز و تا دوم آذرماه ادامه دارد و در همین راستا در شهرستان ابهر نیز برنامه‌های متنوعی برای این ایام در نظر گرفته شده است.


وی با اشاره به اینکه برنامه‌های در نظر گرفته در راستای معرفت‌افزایی همچنین ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است، افزود: یکی از برنامه‌های اجرایی عضویت رایگان علاقه‎مندان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان است که روز 24 آبان‌ماه که با عنوان روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» نام‌گذاری شده، انجام می‌شود.


بختیاری با بیان اینکه در نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی، خانواده‌ها و والدین نقش مهمی دارند، تصریح کرد: 12 جلسه قصه‌خوانی و جمع‌خوانی کتاب با حضور خانواده‌ها در این ایام در نظر گرفته شده و فرصتی تا خانواده‌ها با هم در فضایی دوستانه با فضای کتاب و کتابخانه در ارتباط باشند.


مدیر نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر گفت: 30 آبان نشست شعر عاشورایی در کتابخانه حکیم هیدجی شهر هیدج برگزار می‌شود همچنین مسابقه کتابخوانی از کتاب «خلق عظیم پیامبر اعظم (ص) برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده که این مسابقه مکتوب از 20 آبان آغاز و تا 9 آذر ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: