• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-4288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی:

پلمب باشگاه‌های غیرمجاز در اولویت فدراسیون است


رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های فدراسیون پزشکی ورزشی، پلمب و جلوگیری از فعالیت باشگاه‌های غیرمجاز است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، غلامرضا نوروزی در حاشیه مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باشگاه‌های ورزشی که به هر دلیلی فعالیت آن‌ها غیرمجاز تشخیص داده شود، پلمب شده و از ادامه فعالیت‌شان جلوگیری به عمل می‌آید، افزود: در همین راستا تعداد زیادی از این باشگاه‌ها در سطح کشور پلمب شده‌اند.

 

وی با یادآوری اینکه یکی از دغدغه‌هایی که امروز در عرصه فعالیت باشگاه‌های غیرمجاز با آن مواجه هستیم، بحث فروش و عرضه مکمل‌های دارویی به صورت مخفیانه و غیرمجاز است، تصریح کرد: با این وجود همکاران ما در ستاد نظارت همه تلاش خود به کار می‌گیرند تا با نظارت‌ها دقیق، این نوع فعالیت‌های غیرمجاز در عرصه ورزش را رصد کرده و از تداوم آن جلوگیری کنند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه این فدراسیون در برخورد با باشگاه‌های غیرمجاز اغماض نکرده و از ادامه فعالیت آن‌ها با پلمب باشگاه مربوطه جلوگیری می‌کند، اظهار کرد: امن‌ترین مکان برای خرید مکمل‌های ورزشی، داروخانه‌ها است و داروخانه‌ها و برخی از شرکت‌های مجاز که دارای مجوز رسمی هستند، می‌توانند محل امنی برای فروش داروهای مکمل باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: