• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-4388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی؛

زنجان صاحب مرکز پزشکی ورزشی شد


اولین مرکز پزشکی ورزشی استان زنجان با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و تنی چند از مسئولان استانی افتتاح شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مراسم افتتاح اولین مرکز پزشکی ورزشی زنجان با تاکید بر اینکه راه‌اندازی این مرکز نویدی برای ورزشکاران است تا با خیالی آسوده در این عرصه فعالیت کنند، افزود: معتقدیم برخورداری همه استان‌ها از این ظرفیت‌ها حق مسلم ورزشکاران است.

 

غلامرضا نوروزی با بیان اینکه ورزشکاران باید به دور از دغدغه آسیب‌های ورزشی و خدماتی که برای بهبود این آسیب‌ها ارائه می‌شود، به تمرینات خود بپردازند، تصریح کرد: هر چقدر این دغدغه‌ها کم باشد، بالطبع موفقیتی که ورزشکاران در میادین مختلف کسب می‌کنند نیز روزافزون‌تر خواهد بود.

 

وی با یادآوری اینکه فدراسیون همه تلاش خود را برای برخورداری همه استان‌ها از چنین ظرفیتی به کار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاهی که این مرکز در رفع مشکلات پزشکی ورزشکاران دارد، از این رو فدراسیون پزشکی ورزشی همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در تجهیز این مرکز کمک‌حال استان باشد.

 

این مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای اصلی فدراسیون، توانمند کردن استان‌ها به لحاظ ارائه خدمات پزشکی ورزشی است، خاطرنشان کرد: وجود این مراکز به‌عنوان یک سخت‌افزار و زیرساخت ارزشمند باید در کنار آموزش‌هایی که ورزشکاران در حوزه مکمل‌های ورزشی فرا می‌گیرند قرار گرفته تا شاهد یک مجموعه کامل در این زمینه باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: