• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-3687-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی کتابخانه تمام الکترونیک در زنجان


مدیر کل امور کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از راه‌اندازی کتابخانه تمام الکترونیکی در استان زنجان خبر داد و گفت: عموم کتابخانه‌های استان به‌صورت نیمه الکترونیکی هستند اما در تلاشیم کتابخانه الکترونیکی در استان برای علاقه‌مندان به این سبک مطالعه راه‌اندازی شود.


امیرعلی نیکبخش در حاشیه نشست خبری هفته کتاب و کتابخوانی در استان، اظهار کرد: کتاب یکی از ابزارهای مهم پیشرفت در جوامع متمدن محسوب می‌شود، به طوری که امروز تفاوت ملت‌ها در میزان رشد و پیشرفت‌های علمی است.


وی افزود: خوشبختانه طی سالیان اخیر شاهد توجه مسئولان به امر کتابخوانی هستیم که در همین راستا دولت و خیرین تلاش‌های زیادی در رفع موانع‌ موجود در این بخش داشتند.


نیک‌بخش تصریح کرد: استان زنجان به عنوان یکی از مراکز مهم در حوزه کتاب و کتابخوانی در کشور مطرح است و این جایگاه نشان از علاقه‌مندی زنجانی‌ها به مقوله کتاب دارد.


وی افزود: در صدد احداث کتابخانه تمام الکترونیکی در استان زنجان هستیم و این در حالی است که بیشتر کتابخانه‌های سطح استان به‌صورت نیمه الکترونیکی اداره می‌شوند.


این مسئول خاطرنشان کرد: استفاده از کتاب‌‌های الکترونیکی علاقه‌مندان خاص خود را دارد که در تلاش هستیم به زودی کتابخانه‌ای تمام الکترونیکی در استان راه‌اندازی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: