• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2189-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور بانوان زنجانی در اردوی تیم‌ملی بوچیا


مربی زنجانی تیم‌ملی بوچیای جوانان، از آماده‌سازی ملی‌پوشان برای حضوری شایسته در رقابت‌های پاراآسیایی خبر داد و گفت: از استان زنجان سه ورزشکار به همراه دو مربی در این اردو حضور دارند.


پریسا خوئینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه نگین محبی به همراه عطیه هادیلو و سیده لیلا موسوی امین سه ملی‌پوش دعوت شده به اردو هستند، اظهار کرد: اولین اردوی تیم‌ملی بوچیا جهت اعزام به رقابت‌های پاراآسیایی جوانان امارت از 14 تا 20 آبان‌ماه در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.


وی افزود: پس از برگزاری اولین اردوی تیم‌ملی بوچیا مرحله دوم که متصل به اعزام است، شروع خواهد شد.


خوئینی تصریح کرد: تابستان امسال مسابقات قهرمانی کشور جوانان برگزار شد و نفرات اول تا سوم برای حضور در اردوی تیم‌ملی انتخاب شدند.


مربی تیم‌ملی بوچیای جوانان خاطرنشان کرد: ایران در دو دوره گذشته بازی‌های پاراآسیایی جوانان که به ترتیب در سال 2009 به میزبانی ژاپن و سال 2013 به میزبانی مالزی برگزار شد، در رشته بوچیا نماینده داشت و در سومین حضور کشورمان در مسابقات پاراآسیایی جوانان با بیشترین تعداد ورزشکاران حضور خواهیم داشت.


وی در ادامه گفت: با آماده‌سازی ملی‌پوشان، حضوری شایسته در رقابت‌های پاراآسیایی خواهیم داشت و از استان زنجان 3 ورزشکار و دو مربی در بخش بانوان در این اردو حضور دارند و به این مسابقات اعزام خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: