• یکشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-7391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

تحقق 40 درصدی اعتبارات خرم‌دره در هفت ماهه امسال


فرماندار خرم‌دره گفت: ۴۰ درصد از اعتبارات شهرستان خرم‌دره در هفت ما‌هه امسال تحقق پیدا کرده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه 40 درصد از اعتبارات شهرستان خرم‌دره در هفت ما‌هه امسال تحقق پیدا کرده است، اظهار کرد: در سال گذشته ۲۰ درصد اعتبارات تخصیص یافته بود.


وی با اشاره به نحوه دریافت اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان، عنوان کرد: روستاهای فاقد دهیار همانند روستاهای دارای دهیار از اعتبارات دولتی بهره‌مند می‌شوند.


فرماندار شهرستان خرم‌دره با تاکید بر ضرورت پیگیری مدیران شهرستانی برای جذب اعتبارات، تصریح کرد: در جلسات آتی کمیته برنامه‌ریزی، مدیرانی که برای جذب اعتبار پیگیرهای لازم را از اداره‌کل مربوطه نداشته باشند، معرفی خواهند شد.


این مسئول با اشاره به اینکه قریب به پنج میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری خرم‌دره در سال‌جاری مصوب شده است، اظهار کرد: از این مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان در هفتماهه نخست امسال‌ تخصیص پیدا کرده است.


فرماندار شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه جلسات کمیته برنامه‌ریزی یکی از جلسات مهم و اولویت‌دار شهرستان به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: دلیل این اهمیت نیز آن است که مدیران از اعتبارات دستگاه زیرمجموعه خود و سایر دستگاه‌ها آگاه شده و با نحوه پیگیری و ردیف‌های اعتباری نیز آشنا می‌شوند.


وی با اشاره به اینکه برازنده یک کشور نیست که مدیری داشته باشد که بر بودجه اشرافیت کامل نداشته باشد، عنوان کرد: اشرافیت کامل مدیران بر بودجه کشور و دستگاه زیر‌مجموعه خود آن‌ها را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری خواهد نکرد.


محمدی با اشاره به اینکه در دوره‌ای سازمان برنامه و بودجه را غده بدخیم نامیده و آن را از کانون تصمیم‌گیری کشور حذف کردند، اظهار کرد: حذف این سازمان باعث به هم خوردن تعادل در بودجه شده و اعتبارات به درستی تقسیم نشد؛ به همین علت این سازمان طی سه سال گذشته دوباره احیا و به چرخه مدیریت کشور بازگشت.


فرماندار شهرستان خرم‌دره خاطرنشان کرد: اطلاعات لازم درباره بودجه باید به مردم انتقال داده شود تا مردم نیز در جریان روند اجرای امور قرار گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: