• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-5087-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

«زرد» به سینما بهمن زنجان رسید


یک مسئول در سینما بهمن زنجان از اکران فیلم «زرد» ساخته مصطفی نقی‌زاده در سینما بهمن زنجان خبر داد و گفت: در هفته ششم اکران فیلم زرد، این فیلم به روی پرده سینما بهمن زنجان قرار گرفت.

 

میثم زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه زنجان، اظهار کرد: سینما بهمن زنجان چهارشنبه اول آذرماه میزبان فیلم «زرد» ساخته مصطفی نقی‌زاده خواهد بود.

 

وی افزود: فیلم«زرد» در کنار فیلم‌های «قهرمانان کوچک» و «خفه‌گی» بر روی پرده سینما بهمن زنجان قرار خواهد گرفت، شش هفته از اکران فیلم «زرد» در سینماهای کشور سپری می‌شود و در این هفته بروی پرده سینما بهمن زنجان قرار گرفت و در دو سانس 15.30 و 21 اکران خواهد شد.

 

زنجانی در ادامه به سانس‌های فیلم‌های حال حاضر اکران سینما بهمن زنجان اشاره کرد و گفت: فیلم «خفه‌گی» ساخته فریدون جیرانی در دو سانس 15.15 و 21 و فیلم «قهرمانان کوچک» ساخته حسین قناعت در سه سانس 13.30، 17.15 و 19.15 اکران خواهند شد.

 

وی یادآور شد: فیلم«ملی و راه‌های نرفته‌اش» ساخته تهمینه میلانی با پشت سر گذاشتن هفته نهم اکران خود امروز شاهد آخرین روز اکران این فیلم در سینما بهمن زنجان خواهیم بود این فیلم در یک سانس و در 17.15 اکران خواهد شد.

 

زنجانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فیلم‌های «خفه‌گی» و «قهرمانان کوچک» از استقبال خوبی از سوی شهروندان زنجانی برخوردار بوده است، به‌خصوص فیلم«قهرمانان کوچک» که عموم مخاطبان خود را کودکان و دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند از این فیلم تاکنون در استان استقبال خوبی داشته‌اند و تا زمانی که استقبال از این فیلم وجود داشته باشد فیلم «قهرمانان کوچک» بروی پرده سینما بهمن زنجان قرار خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: