• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-5187-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس امور کتابخانه‌های عمومی شهرستان سلطانیه:

کیفیت‌افزایی رویکرد مهم در ارائه خدمات ویژه به کتاب‌دوستان است


رئیس امور کتابخانه‌های عمومی شهرستان سلطانیه گفت: این شهرستان از چشم‌انداز تعیین شده 1404 در امر کتاب و امور مربوطه به این حوزه فراتر رفته است و تنها توان خود را متمرکز در حوزه کیفی بخش کرده است.

 

جواد سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به‌مناسب هفته کتاب و کتابخوانی برنامه‌های مختلفی در شهرستان سلطانیه برگزار شد که می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی کتابخوان، در بخش‌های کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، غباروبی مزار شهدا، اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان، برگزاری ایستگاه نقاشی و غیره اشاره کرد.

 

وی افزود: در شهرستان سلطانیه 8 باب کتابخانه عمومی احداث شده است که 7 باب از این کتابخانه‌ها در بخش روستایی و یک باب شهری قرار دارد و 14.5 درصد از جمعیت این شهرستان عضو کتابخانه‌ها هستند که این آمار در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان در جایگاه نخست قرار دارد.

 

سلیمی تصریح کرد: در حال حاضر شهرستان سلطانیه در بخش امور مربوط به کتاب و کتابخانه از افق 1404 فراتر رفته است، به طوری ‌که بر اساس آمار ارائه شده شهرستان سلطانیه نسبت به سایر شهرستان‌های استان از افق چشم‌انداز 1404 رسیده است و در جایگاه خوبی قرار دارد.

 

وی یادآور شد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌روی ما در عرصه کتاب و کتابخانه، کیفیت‌افزایی در همه عرصه‌های مربوط به مقوله کتاب است که شامل توجه به بنای کتابخانه‌های عمومی شهرستان، به‌کارگیری ابزارهای مهم نرم‌افزاری در امر خدمت رسانی به اعضا، افزایش منابع کتابخانه‌ها و غیر اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: